خاتمی اخیراً در جمع تعدادی از اصلاح‌طلبان ضمن دخالت آشکار در کار دولت اعتدال اظهار داشته که آقای روحانی باید حتماً روی توفیقی بایستد و کوتاه نیاید. به گزارش پیارم به نقل از  شبکه اطلاع رسانی دانا در حالی که سرپرست وزارت علوم به خاطر عملکرد غیرقابل دفاع خود در فتنه ۸۸ و همچنین عزل ...

خاتمی اخیراً در جمع تعدادی از اصلاح‌طلبان ضمن دخالت آشکار در کار دولت اعتدال اظهار داشته که آقای روحانی باید حتماً روی توفیقی بایستد و کوتاه نیاید.

به گزارش پیارم به نقل از  شبکه اطلاع رسانی دانا در حالی که سرپرست وزارت علوم به خاطر عملکرد غیرقابل دفاع خود در فتنه ۸۸ و همچنین عزل و نصب‌هایی که اخیراً در این وزارتخانه انجام داده کمترین شانسی را برای گرفتن رأی اعتماد از مجلس ندارد، اما خاتمی همچنان اصرار دارد که دولت نباید درباره او کوتاه بیاید.

 

یک منبع مطلع با بیان این خبر به روزنامه جوان گفت: خاتمی اخیراً در جمع تعدادی از اصلاح‌طلبان ضمن دخالت آشکار در کار دولت اظهار داشته که آقای روحانی باید حتماً روی توفیقی بایستد و کوتاه نیاید.

 

رئیس دولت اصلاحات ضمن تعریف و تمجید‌های فراوان از توفیقی او را فردی شجاع معرفی کرده و گفته است: روحانی نباید به خاطر چهار تا فشار رسانه‌ای یا صحبت کردن و نطق چند نماینده کوتاه بیاید.

 

او افزوده است: اگر توفیقی به مجلس معرفی شود و بتواند رأی اعتماد بگیرد، تابوی فتنه برای همیشه شکسته می‌شود و اگر او از مجلس رأی بگیرد راه برای دیگر دوستان (بخوانید اصحاب فتنه) هموار می‌شود.

 

خاتمی در این جلسه از یکی از اعضای شورای مرکزی مجمع روحانیون که در دولت مسئولیتی دارد، خواسته است تمام تلاش خود را به کار گیرد که توفیقی بتواند از مجلس رأی بگیرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7490

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.