یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: آقای مسجدجامعی که به تفتیش عقاید برخی اعضای شورای شهر روی آورده باید بداند در جریان انتخاب ریاست شورای شهر یکی از اصولگرایان به ایشان رأی داده بود اما اصولگرایان هیچ جار و جنجالی به راه نینداختند.   پیارم حاجی آباد: صدیقه شاکری عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی به جنجال اخیر ...

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: آقای مسجدجامعی که به تفتیش عقاید برخی اعضای شورای شهر روی آورده باید بداند در جریان انتخاب ریاست شورای شهر یکی از اصولگرایان به ایشان رأی داده بود اما اصولگرایان هیچ جار و جنجالی به راه نینداختند.

خبرگزاری فارس: به جای تفتیش عقاید به فکر شهر باشید/ حل مشکلات مردم اولویت شوراست

 

پیارم حاجی آباد: صدیقه شاکری عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی به جنجال اخیر اصلاح‌طلبان در شورای اسلامی شهر تهران اشاره کرد و اظهار داشت: شورای اسلامی جای سیاسی کاری نیست و اعضای شورا قبل از ورود، سوگند یاد کرده‌اند که هم و غم‌شان مشکلات مردم و محیط شهری آنان باشد.

وی خاطرنشان کرد: اینکه در ماجرای انتخاب شهردار چه کسی به چه کسی رأی داده، به بقیه مربوط نمی‌شود چرا که افراد با توجه به باورهای شخصی و برآوردهای فکری گزینه مورد منظر خود را انتخاب می‌کنند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه رییس شورای شهر تهران به تفتیش عقاید برخی اعضای این شورا روی آورده است، گفت: آقای مسجد جامعی باید بداند که در جریان انتخاب ریاست شورای شهر تهران یکی از اصولگرایان به ایشان رأی داده بود اما اصولگرایان هیچ جار و جنجالی به راه نینداختند.

شاکری خاطرنشان کرد: ما اصولگرایان، معتقدیم که رأی افراد یک امر شخصی و محرمانه است.

وی به اصلاح‌طلبان هشدار داد که اگر نخواهند دست از بداخلاقی‌های خود بردارند مردم از آنان سلب اعتماد خواهند کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7450

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.