دادستان کل کشور با اشاره به این که ۳ نفر از قضات برای رسیدگی به حادثه تصادف شب گذشته انتخاب شده‌اند گفت: وزارت راه و مسئولین مربوط باید برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی اقدامات لازم را انجام دهند. Tweet   به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، سردار مهماندار اظهار داشت: نقص ایمنی ...

دادستان کل کشور با اشاره به این که ۳ نفر از قضات برای رسیدگی به حادثه تصادف شب گذشته انتخاب شده‌اند گفت: وزارت راه و مسئولین مربوط باید برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی اقدامات لازم را انجام دهند.

خبرگزاری فارس: اژه‌ای: انتخاب ۳ قاضی برای رسیدگی به پرونده/ مهماندار: نقص ایمنی در سیستم برق عامل آتش‌سوزی بود

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، سردار مهماندار اظهار داشت: نقص ایمنی در سیستم برق اتوبوس اسکانیا عامل آتش گرفتن اتوبوس‌ها بود.

وی در شبکه یک با اشاره به نقص لاستیک‌ها گفت: ۵۰ درصد تقصیر این حادثه سهم نقص لاستیک‌ها و ۵۰ درصد سهم شرکت تولید کننده اسکانیا (عقاب افشان) است.

رئیس پلیس راه کشور تصریح کرد: متأسفانه در این حادثهدرها قفل شده بود و خیلی‌ها فرصت فرار پیدا نکردند.

همچنین دادستان کل کشور در واکنش به حادثه رخ داده در اتوبان تهران- قم خاطرنشان کرد: دادگستری استان قم مأمور رسیدگی به این پرونده شده است.

وی افزود: از صبح شخصا پیگیر این پرونده بوده‌ام و ۳ نفر از قضات برای رسیدگی به این پرونده انتخاب شده‌اند و قرار است بدون نوبت به مقصران این حادثه رسیدگی کنیم.

دادستان کل کشور خاطر نشان کرد: اتوبوس‌‌های اسکانیا چندین بار دچار حادثه مشابه شده اند.

وی افزود: وزارت راه و مسئولین مربوطه باید برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی اقدامات لازم را انجام دهند.

گفتنی شب گذشته بر اثر انحراف یک دستگاه اتوبوس اصفهان – تهران در ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه، در محدوده پاسگاه کوشک نصرت اتوبان قم و برخورد با یک اتوبوس تهران – یزد و یک تاکسی در مسیر مقابل، ۴۳ نفر در آتش سوزی تصادف جان باختند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7446

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.