معاون وزیر خارجه روسیه گفت که مسکو سایر شرکت کنندگان در گروه ۱+۵ و ایران را به تسریع در هماهنگی برای مکان و زمان دور بعدی مذاکرات فرا می‌خواند. به گزارش پیارم به نقل از فارس،  سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه امروز از عدم تشکیل تیمی از سوی ایران برای مذاکره با گروه ۱+۵ در زمینه مسئله ...

معاون وزیر خارجه روسیه گفت که مسکو سایر شرکت کنندگان در گروه ۱+۵ و ایران را به تسریع در هماهنگی برای مکان و زمان دور بعدی مذاکرات فرا می‌خواند.

مسکو خواستار برگزاری هرچه سریع‌تر نشست ۱+۵ و ایران شد

به گزارش پیارم به نقل از فارس،  سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه امروز از عدم تشکیل تیمی از سوی ایران برای مذاکره با گروه ۱+۵ در زمینه مسئله هسته‌ای ایران ابراز نگرانی کرد.

وی اظهار داشت: روند تشکیل این تیم تا این لحظه کامل نشده است و این امر ما را نگران می‌کند. همچنین عدم توافق درخصوص زمان و مکان دور بعدی مذاکرات ما را نگران می‌کند.

ریابکوف گفت: روسیه سایر شرکت کنندگان در گروه ۱+۵ و ایران را به تسریع در هماهنگی برای مکان و زمان دور بعدی مذاکرات فرا می‌خواند.

وی افزود که دو طرف باید تمام تلاش خود را مبذول دارند زیرا وقت تنگ است.

معاون وزیر خارجه روسیه گفت: جامعه بین‌المللی بعد از روی کار آمدن مسئولان جدید ایرانی سیگنال‌ها و علائم مثبتی دریافت کرد اما این سینگال‌ها عملی نشده است. علائم و سینگال‌های مثبت درخصوص آمادگی برای گفت‌وگو طبیعتا امری مثبت است اما مهم است که گام‌های علمی را درپی داشته باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7267

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.