رئیس کمیته انضباطی درباره عدم ثبت قرارداد بازیکنان با باشگاه‌های بدهکار گفت: سازمان لیگ اجازه بازی به بازیکنان باشگاه‌های بدهکار را نمی‌دهد.   به گزارش پیارم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،  اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی درباره عدم ثبت قرارداد بازیکنان با باشگاه‌های بدهکار گفت: رای کمیته انضباطی مبنی بر اینکه باشگاه‌های بدهکار حق ...

رئیس کمیته انضباطی درباره عدم ثبت قرارداد بازیکنان با باشگاه‌های بدهکار گفت: سازمان لیگ اجازه بازی به بازیکنان باشگاه‌های بدهکار را نمی‌دهد.

خبرگزاری فارس: سازمان لیگ اجازه بازی به باشگاه‌های بدهکار را نمی‌دهد

 

به گزارش پیارم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،  اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی درباره عدم ثبت قرارداد بازیکنان با باشگاه‌های بدهکار

گفت: رای کمیته انضباطی مبنی بر اینکه باشگاه‌های بدهکار حق ثبت قرارداد با بازیکنان را ندارند، کماکان بر قوت خود باقی است و اجرایی است و سازمان لیگ عامل اجرایی این رای است و همه چیز را زیر نظر دارد.

وی درباره اینکه اگر هیئت‌های فوتبال قراردادهای بازیکنان و باشگاه‌ها را ثبت کنند چه اتفاقی می‌افتد گفت: در چند روز گذشته برخی اعلام کرده‌اند که هیئت‌ها قراردادهای باشگاه‌ها و بازیکنان را ثبت کرده‌اند، اما به صورت دقیق باید اشاره شود که چه باشگاه و چه بازیکنانی در هیئت‌ها ثبت کرده‌اند. ضمن اینکه کمیته انضباطی ارتباط مستقیمی با هیئت‌ها ندارد، سازمان لیگ به باشگاه‌های بدهکار اجازه بازی بازیکنان را نخواهد داد.

حسن زاده در پایان گفت: باشگاه‌های بدهکار باید تا یکشنبه مورخ ۲۳/۴/۹۲ با اخذ تاییدیه از کمیته انضباطی و با مراجعه به هیئت استان ذیربط و سازمان لیگ برتر نسبت به برطرف نمودن نواقص موجود در پرونده و رعایت الزمات قانونی اقدام نمایند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5678

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.