فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: اگر بتوانیم در خود، باور پیروزی حق بر باطل و تحقق وعده‌های الهی را ایجاد و تقویت کنیم، ایستادن در برابر دشمنان در هر مقیاسی که باشند، امکان پذیر خواهد بود.   روابط عمومی سپاه، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه، نیروی انسانی خداباور و مؤمن را اساس قدرت ...

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: اگر بتوانیم در خود، باور پیروزی حق بر باطل و تحقق وعده‌های الهی را ایجاد و تقویت کنیم، ایستادن در برابر دشمنان در هر مقیاسی که باشند، امکان پذیر خواهد بود.

خبرگزاری فارس: ایستادن در برابر دشمنان در هر مقیاسی که باشند امکان‌پذیر است

 

روابط عمومی سپاه، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه، نیروی انسانی خداباور و مؤمن را اساس قدرت ندسا توصیف کرد و گفت: یکی از وظایف سنگین و در عین حال مهم و حساس ما، ‌کمک به تقویت باورهای اعتقادی پاسداران و استحکام بنیه فکری و بینشی آنان است.

وی افزود: اقدامات ما در راه ایفای این مسئولیت باید همراه با علم و معرفت و در عین حال ظرافت و دقت باشد و قبل از هر چیز جلب اعتماد و استقبال را در پی داشته باشد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: یکی از راه‌های ملکه شدن صفات حسنه و اخلاق دینی، تکرار است. در سیره ائمه معصومین علیهم السلام می‌خوانیم که برای تعقیبات نمازها و یا ایام خاص، اعمال ویژه‌ای را توصیه می‌کردند و نسبت به تکرار آنها تأکید فراوان داشتند و معتقد بودند که تکرار و تلقین در تثبیت ملکات و حسنات اخلاقی بسیار مؤثر است.

فدوی در ادامه اظهار داشت: حماسه عاشورا در پرتو باور، معرفت و ظرفیتی ایجاد شد که یاران امام حسین(ع) در خود ایجاد کرده بودند و به راه خود، وعده های الهی و هدفی مقدس با تمام وجود باور داشتند.

وی افزود: ما نیز اگر بتوانیم در خود و در کسانی که درباره آنها وظیفه و تکلیف داریم، باور پیروزی حق بر باطل و تحقق وعده‌های الهی را ایجاد و تقویت کنیم، ایستادن در برابر دشمنان در هر مقیاسی که باشند، امکان پذیر خواهد بود، همان گونه که امام(ره) در پرتو اتصال و اتکال به خدا در برابر قدرت های بزرگ مادی معاصر ایستاد و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.

فدوی گفت: به اقتضای سنت الهی برای مقابله با دشمنان بخشی از کار به عهده ما گذاشته شده است که در جای خود باید سهم و نقش خود را به خوبی ایفا کنیم و بخش اعظم کمک از ناحیه خدا خواهد بود.

وی در ادامه افزود: کمک و عنایت خداوند مشروط است و اگر ما نسبت به میدان آوردن سهم خود به طور کامل اقدام کردیم باید انتظار داشته باشیم که خدا نیز کمبودهای ما را جبران کند و امدادهای خود را نازل کند.

فدوی همچنین خاطرنشان کرد: عنصر استطاعت یکی از ملزوماتی است که باید در این معادله به آن توجه کرد و دستورالعمل آن همان آیه شریفه قرآن کریم است که می فرماید:«و اعدوا لهم مااستطعتم من قوه».

وی افزود: ما در حوزه برنامه ها و فعالیت های دینی و اعتقادی نیز باید ظرفیت، توان، علم،‌ هوشمندی و بصیرت خود را بالاتر ببریم و بخشی از توانمندی ما بهره گیری از ابزارها و راه های نو و تازه است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان سخنان خود به اهتمام درباره مساعدت به مجموعه نمایندگی ولی فقیه در نیرو برای پیشبرد برنامه ها و مأموریت هایش اشاره و بر تقویت حمایت های مادی و معنوی از این مجموعه برای دستیابی به اهداف بلندی که در پیش دارد، تأکید کرد.

در بخشی از این برنامه تعدادی از مسئولین نمایندگی های ولی فقیه در ندسا،‌ عملکرد مجموعه تحت ماموریت خود را تشریح و برای ارتقای کمی و کیفی فعالیت ها تقدیر از همراهی و تلاش فرماندهی نیرو و سایر فرماندهان و مسئولان، خواستار استمرار این همراهی و ارتقای حمایت های مادی و معنوی برای پیشبرد امور و مأموریت های جاری شدند.

انتهای پیام/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5588

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.