معاون هنری وزارت ارشاد تاکید کرد که درخواست مجوز برای برپایی جشن هنری با حضور رئیس دولت یازدهم به وزارت ارشاد ارائه نشده است وی همچنین خبر اخراج تعدادی از کارمندان این معاونت را برای مشارکت در برپایی این جشن را رد کرد. حمید شاه‌آبادی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره شایعه اخراج ...
معاون هنری وزارت ارشاد تاکید کرد که درخواست مجوز برای برپایی جشن هنری با حضور رئیس دولت یازدهم به وزارت ارشاد ارائه نشده است وی همچنین خبر اخراج تعدادی از کارمندان این معاونت را برای مشارکت در برپایی این جشن را رد کرد.

حمید شاه‌آبادی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره شایعه اخراج برخی کارمندان معاونت هنری به دلیل همکاری در برپایی جشن تجلیل از هنرمندان با حضور حسن روحانی رئیس‌دولت یازدهم گفت: نهادهای خصوصی و دولتی موظف هستند برای برگزاری هرگونه مراسم تجلیل و تقدیر هنری در کشور، از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست مجوز کنند اما برای این جشن که خبر آن چند روز پیش منتشر شد، هیچ گونه درخواست مجوزی از سوی شرکت تعاونی هنرمندان معاصر پارس برای برگزاری داده نشده است.

وی توضیح داد: زمانی که درخواست مجوز برگزاری همایش به وزارت ارشاد ارجاع می‌شود، برگزاری چنین همایش هایی جنبه قانونی گرفته و مورد بررسی قرار می گیرد تا مجوزهای مورد نظر صادر شود، اما از آنجایی که هیچ درخواستی در این زمینه از سوی شرکت مورد نظر ارائه نشده است، برگزاری چنین همایشی از نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود خارجی ندارد و هر بحث دیگری دال بر اخراج و یا عدم صدور مجوز برگزاری همایش از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتفی است.

شاه آبادی در پایان تاکید کرد: هیچ کدام از کارمندان معاونت هنری به دلیل همکاری با شرکت تعاونی هنرمندان معاصر پارس و برپایی این همایش که از اساس درخواستی برای مجوز برپایی آن داده نشده است، از این معاونت اخراج نشده و هر گونه شایعه در این رابطه را تکذیب می کنم.

چندی پیش مدیر تعاونی هنرمندان معاصر پارس اعلام کرد که تا چند هفته دیگر جشنی به همت این شرکت برگزار می‌شود که از هنرمندان شاخص و همچنین رئیس جمهور منتخب برای شرکت در آن دعوت خواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5269

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.