نماینده اصلاح طلب مجلس با بیان اینکه اصلاح طلبان در مقام سهم‌خواهی از دولت نیستند گفت:وظیفه خود می‌دانیم که کمک حال دولت باشیم و تلاش کنیم تا دولت مشکلات را برطرف کند و به خواسته‌های مردم جامه عمل بپوشاند. به گزارش  پیارم به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا تابش نماینده اصلاح طلب مجلس شورای ...

نماینده اصلاح طلب مجلس با بیان اینکه اصلاح طلبان در مقام سهم‌خواهی از دولت نیستند گفت:وظیفه خود می‌دانیم که کمک حال دولت باشیم و تلاش کنیم تا دولت مشکلات را برطرف کند و به خواسته‌های مردم جامه عمل بپوشاند.

به گزارش  پیارم به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا تابش نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی ظهر امروز پس از پایان صحن علنی مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اسم خانم ابتکار برای سازمان محیط زیست مطرح می‌شود، آیا وی این سمت را خواهد پذیرفت یا فرد دیگری، اظهار داشت: بنده راجع به شخصیت خانم ابتکار اظهار نظر می‌کنم، وی از مفاخر زنان جامعه ایرانی است. دوستان اصلاح طلب طالب استفاده از ایشان در دولت هستند و مهم این است که این دولت آمد و ما به این موضوع مفتخر هستیم.

نماینده مردم یزد در مجلس تصریح کرد: در هیچ رده‌ای اصلاح طلبان در مقام سهم‌خواهی از دولت نیستند اما وظیفه خود می‌دانیم که کمک حال دولت باشیم و کمک کنیم تا دولت مشکلات را برطرف کند و به خواسته‌های مردم جامه عمل بپوشاند.

وی ادامه داد: همه ما چه در انجمن‌های علمی، تخصصی و چه در ساحت نمایندگی خود را موظف می‌دانیم که در جهت تحقق شعارهای رئیس‌جمهور منتخب کمک حال باشیم.

تابش در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا شما مسئول رایزنی مجلس و دولت در کابینه دولت آقای روحانی هستید اظهار داشت: خیر؛ از طرف آقای روحانی، آقای نوبخت که از نمایندگان ادوار مجلس هستند، انتخاب شده‌ و از طرف مجلس نیز قرار است کمیته‌ای مرتبط انتخاب شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا مسئول این کمیته آقای باهنر است اظهار بی اطلاعی کرد.

نماینده مردم یزد و اردکان در مجلس در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه  آیا رایزنی شما در مجلس درباره سازمان ورزش و جوانان و محیط زیست در رابطه با کابینه است گفت: رایزنی ها و ارتباطاتی با ستاد آقای روحانی داریم  و آنها نیز مسائل و مواردی را از مجلس می‌خواهند و رایزنی‌ها در همین زمینه است.

وی ادامه داد: کارگروه‌ها و کمیته‌ها و نمایندگان مجلس نقطه نظرات مختلفی دارند و نمایندگان از هر تشکل و فراکسیون مطالباتی دارند و این امر را وظیفه خود می دانیم که به رئیس‌جمهور منتخب این مطالبات را انعکاس دهیم.

تابش ادامه داد: ما خوشحالیم که آقای روحانی رای آورد و کمک می‌کنیم تا شعارهایش را محقق کند و اصلاح‌طلبان اهل سهم‌خواهی نیستند اما اگر آقای روحانی نیاز به کمک داشته باشند، ما حاضر هستیم کمک کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شما عضو کمیته مجلس هستید یا خیر، گفت: هنوز کمیته مجلس از سوی مجلس تعیین نشده است ولی کارگروه‌هایی مشخص شده که در هر صورت آن کارگروه‌ها ترکیبی از متخصصین ارزنده هستند که متناسب با موضوعیت کارگروه‌ها این نمایندگان از مجلس با کمیته ای از طرف  رئیس جمهور منتخب به ریاست آقای نوبخت مسائل را پیگیری می‌کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5155

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.