تیم فوتبال پرسپولیس بعد از ظهر امروز در دیداری دوستانه به مصاف امیدهایش رفت. تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۷ و ۳۵ دقیقه امروز در سومین دیدار تدارکاتی خود به مصاف امیدهای پرسپولیس در ورزشگاه درفشی‌فر رفت. ترکیب پرسپولیس در نیمه اول: محمدی، نورمحمدی۲۰، بنگر۶، نوروزی۲۴، حسینی۴۶،‌ عالیشاه۳، عباس‌زاده۳۳، کفشگری۵۷، غریبی۱۸، کنعانی۲۲ و حقیقی۱۱ *از ...

تیم فوتبال پرسپولیس بعد از ظهر امروز در دیداری دوستانه به مصاف امیدهایش رفت.

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۷ و ۳۵ دقیقه امروز در سومین دیدار تدارکاتی خود به مصاف امیدهای پرسپولیس در ورزشگاه درفشی‌فر رفت.

ترکیب پرسپولیس در نیمه اول:

محمدی، نورمحمدی۲۰، بنگر۶، نوروزی۲۴، حسینی۴۶،‌ عالیشاه۳، عباس‌زاده۳۳، کفشگری۵۷، غریبی۱۸، کنعانی۲۲ و حقیقی۱۱

*از این دیدار حدود ۱۰۰ هوادار از نزدیک دیدن کردند. ‌آنها با دیدن دایی به شدت او را با لقب آقای گل جهان تشویق کردند، البته بازیکنان را نیز به ترتیب مورد تشویق قرار دادند.

*علی دایی با لباس غیر ورزشی از مقابل نیمکت بازیکنان را راهنمایی می‌کرد. وی در چند صحنه بازیکنان را تشویق و در چند صحنه نیز از آنها انتقاد می‌کرد.

*بهروز سلطانی، پایان رأفت و اسماعیل هلالی از پیشکسوتان پرسپولیس امروز از روی نیمکت امیدهای پرسپولیس بازی را نظاره‌گر بودند، البته هدایت امیدهای پرسپولیس بر عهده مجید نائینی بود.

*حمید استیلی نیز پس از ورود به ورزشگاه روی نیمکت امیدهای پرسپولیس نشست و بازی را نظاره‌گر شد.

*کریم باقری نیز بر روی نیمکت پرسپولیس بازی را از نزدیک تماشا کرد.

*علی دایی به دلیل گرمای شدید هوا دقایقی از بازی خودش برای بازیکنان به داخل زمین آب می‌انداخت.

*تیم فوتبال پرسپولیس تا دقیقه ۳۵ این بازی با نتیجه ۲ بر صفر با گل‌زنی حقیقی روی نقطه پنالتی در دقیقه۷ و عباس‌زاده در دقیقه ۱۵ از حریف خود پیش است.

*عملکرد بازیکنان امید پرسپولیس که امروز بسیار سردرگم و دستپاچه بودند نیز مورد انتقاد بود. آنها در گرمای امروز برای بازی دچار مشکلاتی شده بودند و حتی برای پاس دادن به یکدیگر مشکلاتی داشتند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4854

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.