مصطفی محمد نجار وزیر کشور نتیجه شمارش آرا ۱۶۳۱ شعبه اخذ رای را اعلام کرد. Tweet   به گزارش خبرگزاری فارس، مصطفی محمد نجار وزیر کشور لحظاتی قبل در شبکه خبر، گفت: با پایان یافتن کار انتخابات و بعد از ۳ بار تمدید در کشور و ۴ بار در تهران، همکاران ما بلافاصله برابر قانون کار ...

مصطفی محمد نجار وزیر کشور نتیجه شمارش آرا ۱۶۳۱ شعبه اخذ رای را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: اولین نتایج شمارش آرا انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد

 

به گزارش خبرگزاری فارس، مصطفی محمد نجار وزیر کشور لحظاتی قبل در شبکه خبر، گفت: با پایان یافتن کار انتخابات و بعد از ۳ بار تمدید در کشور و ۴ بار در تهران، همکاران ما بلافاصله برابر قانون کار شمارش آرا را آغاز کردند.

وی افزود: تا این لحظه شمارش ۱۶۳۱ شعبه به پایان رسیده که نتایج آن به شرح ذیل است:

کل آرا ماخوذه  ۸۶۱۸۶۶

آرا صحیح  ۸۲۶۶۴۹

حسن روحانی  ۴۰۱۹۴۹

محمدباقر قالیباف  ۱۲۶۸۹۶

سعید جلیلی  ۱۱۹۲۹۴

محسن رضایی  ۱۰۹۰۸۹

علی‌اکبر ولایتی  ۵۵۹۹۰

سید محمد غرضی  ۱۳۴۳۱

نجار در ادامه سخنان خود اظهار داشت: نتیجه شمارش آرا در انتخابات شورای شهر را نیز همکاران بنده در ادامه اعلام خواهند کرد.

وی افزود: در تمام شعب دو صندوق وجود داشت و بنا بر این بود که ابتدا شمارش آرا را از ریاست جمهوری شروع کنیم و بعد از اتمام شمارش آن به سراغ شمارش آرای صندوق‌های شوراهای اسلامی بروند.

وزیر کشور تأکید کرد: هنوز میزان مشارکت به طور قطعی مشخص نشده است و منتظر صورتجلسات خواهیم بود و نهایتاً نتایج ظرف امروز اعلام خواهد شد.

وی در پایان سخنان خود گفت:‌ در اینجا لازم می‌دانم از همراهی مردم تشکر کنم که در یک فضای آرام و منطقی توانستیم کارمان را جلو ببریم و من می‌گویم برای اعلام نتایج اصلاً جای نگرانی نیست.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4804

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.