رئیس اداره مرکزی بازرسی و ثبت شناورهای اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با توجه به تعویض پلاک‌های قدیمی، مالکان شناورهای استان هرمزگان ملزم هستند نسبت به تعویض پلاک قدیمی خود اقدام کنند.   ، سید مهدی طباطبایی‌فرد ظهر امروز طی نشستی در این رابطه از آمادگی اداره مرکزی بازرسی و ثبت شناوران و دفاتر ثبت ...

رئیس اداره مرکزی بازرسی و ثبت شناورهای اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با توجه به تعویض پلاک‌های قدیمی، مالکان شناورهای استان هرمزگان ملزم هستند نسبت به تعویض پلاک قدیمی خود اقدام کنند.

خبرگزاری فارس: الزام نصب پلاک ثبتی جدید شناورها در هرمزگان

 

، سید مهدی طباطبایی‌فرد ظهر امروز طی نشستی در این رابطه از آمادگی اداره مرکزی بازرسی و ثبت شناوران و دفاتر ثبت شناوران در بنادر تابعه برای دریافت درخواست‌ها و صدور معرفی نامه برای پلاک سازی خبر داد و اظهار داشت: تعدادی از مالکین شناورهای جدید الساخت، ثبت شناور خود را تکمیل و گواهینامه ثبت برایشان صادر شده که باید در اسرع وقت نسبت به دریافت پلاک ثبتی خود از پلاک سازی اقدام نمایند.

وی افزود در صورت عدم پیگیری و نصب نکردن پلاک‌های جدید بر روی شناورها بازرسین در بنادر و عوامل کنترل بازرسی فرماندهی مرزبانی در دریا از تردد شناورهای خاطی جلوگیری به عمل خواهند آورد.

* افزایش ظرفیت حمل مسافر توسط شناورهای مسافری هرمزگان

رئیس اداره مرکزی بازرسی و ثبت شناورهای اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با افزایش مجموع شناورهای ثبت شده در استان در حال حاضر بیش از ۴ هزار و ۸۰۰ صندلی برای تردد مسافران دریایی وجود دارد که نسبت به سال ۹۰ حدود ۳۴ درصد افزایش داشته و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال ۹۲ به همین میزان افزایش داشته باشیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود ۸ هزار و ۲۴۴ فروند شناور با کاربری‌های مختلف دراستان هرمزگان به ثبت رسیده است.

طباطبایی‌فرد اضافه کرد: تمام شناورهای مسافری ملزم به تهیه دفترچه تعادل بر اساس محاسبات حالت‌های سالم و صدمه دیده هستند و همچنین تا پایان سال‌جاری تمام اصلاحیه‌های صورت گرفته نیز در محاسبات تعادلی شناورها باید گنجانده شود.

این مسئول در پایان اذعان داشت: در حال حاضر تمام شناورهای مسافری استان دارای گواهینامه حداقل ایمن نفرات بر روی شناور برای تردد است و مطابق با الزامات سازمانی کادر خدماتی نیز مشخص و گواهینامه های مذکور درج شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4767

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.