فرهاد کاظمی بعد از جدل لفظی با مدیرعامل ذوب آهن ازاین باشگاه جدا شدو در صورت ماندگاری این تیم در لیگ برتر احتمال حضور امیر قلعه نویی در این تیم هست. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا،  هفته گذشته خبر تمدید قرارداد فرهاد کاظمی با باشگاه ذوب آهن منتشر شد اما شب گذشته این مربی از سمتش ...

فرهاد کاظمی بعد از جدل لفظی با مدیرعامل ذوب آهن ازاین باشگاه جدا شدو در صورت ماندگاری این تیم در لیگ برتر احتمال حضور امیر قلعه نویی در این تیم هست.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا،  هفته گذشته خبر تمدید قرارداد فرهاد کاظمی با باشگاه ذوب آهن منتشر شد اما شب گذشته این مربی از سمتش در ذوب آهن استعفا کرد. یک منبع آگاه در باشگاه ذوب آهن در مورد دلیل استعفای ناگهانی کاظمی به مدال نیوز گفت: کاظمی قصد داشت چند بازیکن جدید که مورد نظرش بودند را به ذوب آهن بیاورند اما خسرو ابراهیمی مدیرعامل باشگاه با حضور این بازیکنان مخالفت کرد و گفت این بازیکنان به درد باشگاه نمی خورند و کاظمی هم به مدیرعامل می گوید حق دخالت در کارهایم را نداری! بعد از این جدل لفظی کاظمی از ذوب آهن کنار می کشد و به طور موقت محمود یاوری هدایت این تیم را برعهده گرفت.

این در حالی است که گفته می شود با توجه به شرایط باشگاه استقلال که بلا تکلیف است احتمال حضور قلعه نویی در ذوب آهن برای فصل آینده افزایش پیدا کرده است و پیش از این نیز شایعه مذاکره سعد محمدی مدیرعامل کارخانه ذوب آهن با قلعه نویی منتشر شده بود .

سعد محمدی یکی از مدیران فوتبالدوست و آشنا به فوتبال است که در زمان حضورش در مس کرمان هم این تیم را آسیایی کرد و اکنون نیز قصد دارد درصورت بقای ذوب آهن در لیگ برتر دوباره یک تیم مدعی بسازد. بنابراین اگر ذوب آهن در لیگ برتر بماند شاید سرمربی آن قلعه نویی باشد!


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4732

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.