دانشگاه آزاد در خصوص استفاده نادرست از آرم دانشگاه آزاد در فیلم تبلیغاتی حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی کاندیدای ریاست جمهوری اطلاعیه‌ی صادر کرد. گزارش هرمز به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا،پیرو پخش فیلم تبلیغاتی حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی از شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران مورخ ۲۰ خرداد ماه ۹۲، متاسفانه در بخشی از این فیلم ...

دانشگاه آزاد در خصوص استفاده نادرست از آرم دانشگاه آزاد در فیلم تبلیغاتی حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی کاندیدای ریاست جمهوری اطلاعیه‌ی صادر کرد.

T30560171 1621494  اعتراض دانشگاه آزاد به‌فیلم روحانی

گزارش هرمز به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا،پیرو پخش فیلم تبلیغاتی حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی از شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران مورخ ۲۰ خرداد ماه ۹۲، متاسفانه در بخشی از این فیلم زمانی که فردی سخنانی را در خصوص دفاع از “حقوق کودکان کار” مطرح می­‌کرد، آرم دانشگاه آزاد اسلامی بدون هیچ‌ توجیه منطقی در پس زمینه این فیلم نمایان بود.

بر این اساس اعلام می­‌شود، دانشگاه آزاد هیچگونه حمایتی از حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی نداشته است و همانگونه که قبلا نیز طی بخشنامه و بیانیه­‌های صادره از سوی دانشگاه اعلام شده بود، مجموعه دانشگاه آزاد از هیچکدام از کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا جانبداری نمی­‌کند.

بنابراین این موضوع جهت استحضار مردم شریف ایران به ویژه اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه آزاد اعلام می­‌شود.

همچنین امیدواریم از این به بعد، از آرم دانشگاه آزاد اسلامی بدون اخذ مجوز کتبی، هیچگونه بهره­‌برداری به عمل نیاید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4725

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.