سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: هنوز این موضوع به ما ابلاغ نشده و تا وقتی که این کار به صورت رسمی انجام نگیرد واکنشی نداریم.   رسول خوروش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اعلام محرومیت قاسم دهنوی از انجام هرگونه فعالت فوتبالی، گفت: هنوز این موضوع به ما ابلاغ نشده و تا وقتی که ...

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: هنوز این موضوع به ما ابلاغ نشده و تا وقتی که این کار به صورت رسمی انجام نگیرد واکنشی نداریم.

خبرگزاری فارس: تا محرومیت دهنوی ابلاغ رسمی نشود واکنشی نداریم/مدارکی برای ارائه به کمیته انضباطی داریم

 

رسول خوروش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اعلام محرومیت قاسم دهنوی از انجام هرگونه فعالت فوتبالی، گفت: هنوز این موضوع به ما ابلاغ نشده و تا وقتی که این کار به صورت رسمی انجام نگیرد نمی‌توانیم عملکردی داشته باشیم.

وی در مورد اینکه اگر ابلاغ رسمی صورت بگیرد چه واکنشی خواهند داشت، عنوان کرد: دهنوی بازیکن سپاهان است و مطمئناً مدارکی داریم که در این ارتباط ارائه کنیم، آن وقت تصمیم‌گیری با کمیته انضباطی است.

خوروش در مورد اینکه مدیر برنامه دهنوی اعتقاد دارد که بهتر بود ابتدا مدارک بازیکن را می‌گرفتند و سپس تصمیم بر محرومیت بازیکن گرفته می‌شد، اظهار داشت: هیچ‌وقت این مسئله در فوتبال ما سابقه نداشته و ندیده‌ایم چنین کارهایی انجام شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4703

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.