وزیر ورزش و جوانان در خصوص استعفای مدیرعامل استقلال گفت: از فتح‌الله‌زاده حمایت می‌کنم اما در این زمینه هیئت مدیره تصمیم گیرنده است. ● گزارش تصویری مرتبط——————————-   محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان بعد از جلسه عمومی کمیته ملی المپیک، گفت: دستور جلسه مشخص بود و تصمیم‌گیرنده اعضای مجمع بودند. وی در خصوص اینکه ...

وزیر ورزش و جوانان در خصوص استعفای مدیرعامل استقلال گفت: از فتح‌الله‌زاده حمایت می‌کنم اما در این زمینه هیئت مدیره تصمیم گیرنده است.

خبرگزاری فارس: عباسی: از فتح‌الله‌زاده حمایت می‌کنم اما هیئت ‌مدیره تصمیم می‌گیرد/اساسنامه به تمام فدراسیون‌ها ارسال شده بود
گزارش تصویری مرتبط

——————————-

 

محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان بعد از جلسه عمومی کمیته ملی المپیک، گفت: دستور جلسه مشخص بود و تصمیم‌گیرنده اعضای مجمع بودند.

وی در خصوص اینکه برخی از فدراسیون‌ها نسبت به نحوه رأی‌گیری و اینکه اساسنامه را مطالعه نکرده‌اند، اعتراض داشتند، گفت: برخی اعتراض‌ها به جا بود اما تمام مسائل به رأی گذاشته شد. پیش از این هم اساسنامه برای تمام فدراسیون‌ها ارسال شده بود. تمام کشورها انتخاباتشان را برگزار کرده‌اند و ایران چند ماه است که انتخابات را به تعویق انداخته است.

عباسی تصریح کرد: تمام این موارد تفاهم جمعی اعضا بود تا زودتر انتخابات برگزار شود. چند ماه پیش هم زمان تعیین شده بود اما چون اساسنامه ایراد داشت به تعویق افتاد که خوشبختانه امروز زمان انتخابات مورد تصویب قرار گرفت.

وی در خصوص اعتراضات برخی فدراسیون‌ها گفت: این موضوع به مسائل جزئی برخی فدراسیون‌ها برمی‌گشت و موضوعات موردی بود به همین جهت از رسانه‌ها خواستیم جمع ما را ترک کنند به خاطر اینکه حرف و حدیثی هم نماند اساسنامه و زمان برگزاری انتخابات تصویب شد.

عباسی در پاسخ به این سؤال که شایعه شده به منظور حمایت جامعه ورزش از نامزدی علی‌آبادی در شورای شهر به وی نیز وعده ریاست کمیته ملی المپیک داده شده است، گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و معلوم نیست که من در انتخابات کاندید باشم. هرکسی که هم باشد رئیس با انتخابات مشخص می‌شود و اعضای مجمع باید رأی بدهند.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص وضعیت باشگاه استقلال و استعفای فتح‌الله‌زاده گفت: تمام امکانات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دولتی است و تمام امکانات ظاهری و باطنی این دو باشگاه توسط دولت تأمین می‌شود و اگر هم بخشی برای سرمایه‌گذاری در این دو باشگاه ورود می‌کند به اعتبار دولت است.

عباسی افزود: نمی‌توانیم هم نگران باشیم و هم پول بدهیم. به اندازه ظرفیت دو باشگاه به آنها پول داده می‌شود. اعضای هیئت مدیره را وزارت ورزش تعیین می‌کند و آنها مدیرعامل را انتخاب می‌کنند.

عباسی خاطرنشان کرد: همیشه از مدیران عامل این دو باشگاه حمایت کرده و می‌کنیم. از فتح‌الله‌زاده هم حمایت می‌کنم اما هیئت مدیره باید تصمیم بگیرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4702

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.