مدیر آموزش و پرورش ناحیه بندرعباس از آغاز ساماندهی معلمان ناحیه یک این شهرستان و همچنین آغاز طرح اوقات فراغت در مدارس قرآنی این ناحیه از اول تیرماه سال‌جاری خبر داد.   عبدالرضا دادعلی‌پور امروز در نشستی مرتبط با اوقات فراغت و برنامه‌های تابستانه آموزش و پرورش ناحیه یک این شهرستان با اشاره به فعالیت‌های ...

مدیر آموزش و پرورش ناحیه بندرعباس از آغاز ساماندهی معلمان ناحیه یک این شهرستان و همچنین آغاز طرح اوقات فراغت در مدارس قرآنی این ناحیه از اول تیرماه سال‌جاری خبر داد.

خبرگزاری فارس: آغاز طرح اوقات فراغت در مدارس قرآنی بندرعباس

 

عبدالرضا دادعلی‌پور امروز در نشستی مرتبط با اوقات فراغت و برنامه‌های تابستانه آموزش و پرورش ناحیه یک این شهرستان با اشاره به فعالیت‌های مدارس قرآنی در این راستا گفت: انس با قرآن و فرهنگ قرآنی ابتدا باید در مربیان پرورش یابد.

وی با تأکید بر «تأثیر عمیق مربی بر دانش آموزان و اولیا» افزود: اگر مربی و معلم خود این نعمت الهی را درک کرده و در زندگی او اثر گذار باشد می‌تواند روحیه عشق و پایبندی به دستورات قرآن را در دانش آموز ایجاد کند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه بندرعباس عنوان کرد: ما باید خادمان اشاعه فرهنگ قرآنی باشیم و آموزش قرآن باقیات‌صالحات است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تمامی معلمان و مربیان مدارس ناحیه یک در مقطع ابتدایی و متوسطه تا پایان تیرماه سال‌جاری سازماندهی می‌شوند، یادآور شد: مسئولان و کارشناسان تمامی مقاطع به گونه‌ای برنامه‌ریزی و نیازسنجی کنند که آمار نیروی آموزشی مورد نیاز با توجه به افزایش جمعیت دانش‌آموزی بررسی و تعیین شود.

دادعلی‌پور با تأکید بر آموزش معلمان و دقت در انتخاب مدرسان کارگاه‌های آموزشی افزود: با عنایت به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و تألیف کتب جدید جهت شرکت معلمان در کارگاه‌های آموزشی و دوره‌های ضمن خدمت لازم است تا پایان تیرماه سازماندهی تمامی معلمان انجام شود.

وی در ادامه اظهار داشت: دو هزار و ۸۵۸ آموزگار و دبیر ناحیه یک در تیرماه سال‌جاری سازماندهی می‌شوند.

این مقام مسئول تصریح کرد: فرم‌ها و امتیازات شرکت کنندگان در سازماندهی با دقت لازم مورد بررسی قرار گیرد تا عدالت در این امر رعایت شود و حقی از معلمان تضییع نشود.

دادعلی‌پور گفت: سازماندهی معلمان در مقطع متوسطه اول (راهنمایی) و متوسطه دوم (دبیرستان) به صورت ترمیمی انجام می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4692

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.