شبکه العربیه با اشاره به آخرین مناظره میان نامزدهای ریاست جمهوری، صرفاً به مباحث هسته ای مطرح شده در این مناظره میان کاندیداها پرداخت و تلاش کرد تمامی مشکلات ایران را ناشی از فعالیت های هسته ای جلوه دهد. جام انتخابات: شبکه عربستانی “العربیه” (Al-Arabiya)، وابسته به خاندان حاکم سعودی، در یکی از بخش های ...
شبکه العربیه با اشاره به آخرین مناظره میان نامزدهای ریاست جمهوری، صرفاً به مباحث هسته ای مطرح شده در این مناظره میان کاندیداها پرداخت و تلاش کرد تمامی مشکلات ایران را ناشی از فعالیت های هسته ای جلوه دهد.

جام انتخابات: شبکه عربستانی “العربیه” (Al-Arabiya)، وابسته به خاندان حاکم سعودی، در یکی از بخش های خبری خود در گزارشی به موضوع “مناظره آخر” نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

 

العربیه در گزارش خود گفت: «موضوع تحریم ها و مشکلات اقتصادی ناشی از آنها بر آخرین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران سایه افکند، به طوری که در این مناظره که ۶ روز قبل از انتخابات صورت می گیرد، شاهد جدالی سخت بر سر سیاستی که باعث بدتر شدن اوضاع اقتصادی در ایران شد، بودیم. در این مناظره، سعید جلیلی، نامزدی که از خود مواضع تندتری نسبت به غرب اعلام کرده و به نظر می رسد بیشترین شانس پیروزی در انتخابات را دارد، به دلیل ناکامی هایش در مذاکرات هسته ای که موجب افزایش تحریم ها شده است، به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.»

 

این رسانه که همواره به دنبال سوء استفاده از کوچکترین موضوعات برای سیاه نمایی علیه ایران است، افزود: «به نظر می رسد برنامه هسته ای ایران نه تنها موجب نگرانی هایی برای جامعه بین المللی شده بلکه این نگرانی به درون سالن مناظره ریاست جمهوری و در میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هم رخنه کرده است. در سومین مناظره تلویزیونی بین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، سعید جلیلی، مسئول مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که مقاومت در مقابل غرب را شعار انتخاباتی خود قرار داد، مورد هجوم سخت برخی از رقیبان خود قرار گرفت و عامل مستقیم بدتر شدن اوضاع معیشتی ملت ایران، معرفی شد. علی اکبر ولایتی، وزیر خارجه سابق ایران، جلیلی را در موضوع هسته ای و نحوه مذاکرات به شدت مورد توبیخ قرار داد اما جلیلی به لبخند زدن اکتفا کرد اما اعتراض ها به ولایتی منتهی نشد و محسن رضایی نیز با نشان دادن نمودار افزایش بیکاری یکی دیگر از نامزدها بود که به نحوه و نتایج مذاکرات هسته ای ایراد گرفت.»

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4623

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.