علی دایی پس از عملکرد ضعیف دو بازیکن در بازی دوستانه پرسپولیس آنها را از حضور در تمرینات منع کرد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا،علی دایی سرمربی پرسپولیس در اردوی اردبیل سعی کرد چند بازیکن را مورد تست و ارزیابی قرار دهد. از این رو در بازی دوستانه روز گذشته با آرتا سبلان از فیاض‌بخش ...

علی دایی پس از عملکرد ضعیف دو بازیکن در بازی دوستانه پرسپولیس آنها را از حضور در تمرینات منع کرد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا،علی دایی سرمربی پرسپولیس در اردوی اردبیل سعی کرد چند بازیکن را مورد تست و ارزیابی قرار دهد. از این رو در بازی دوستانه روز گذشته با آرتا سبلان از فیاض‌بخش و میربرغی استفاده کرد اما این دو بازیکن پس از عملکرد ضعیف در تمرینات و بازی‌های دوستانه پرسپولیس شب گذشته با جواب منفی علی دایی برای حضور در تمرینات پرسپولیس مواجه شدند و از اردوی قرمزپوشان خارج شدند اما بازیکن جدیدی به نام مطهری به اردوی قرمزپوشان اضافه شد تا مورد ارزیابی علی دایی در تمرینات آینده قرار گیرد.

خبر دیگر از اردوی سرخپوشان در مورد رضا نورمحمدی مدافع این تیم است. در دیدار روز گذشته بین پرسپولیس و آرتاسبلان دچار مصدومیت شدیدی شد. پس از بررسی‌های انجام شده نورمحمدی امروز MRI شد و قرار است تا فردا تکلیف نهایی او برای ادامه تمرینات مشخص شود. وی فعلا تمرینات آب‌درمانی را در دستور کار خود قرار دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4596

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.