در تقویم ۱۳۹۲ دانشگاه آزاد همچنین بیش از ۵۰ عکس از فرهاد دانشجو رییس این موسسه آموزشی در حالت ها و ژست های مختلف روی کاغذ مرغوب گلاسه و به صورت تمام رنگی چاپ شده که این رویه تبلیغاتی حتی در دوران ریاست عبدالله جاسبی بر دانشگاه آزاد نیز سابقه نداشته است. دانشگاه آزاد اسلامی ...
در تقویم ۱۳۹۲ دانشگاه آزاد همچنین بیش از ۵۰ عکس از فرهاد دانشجو رییس این موسسه آموزشی در حالت ها و ژست های مختلف روی کاغذ مرغوب گلاسه و به صورت تمام رنگی چاپ شده که این رویه تبلیغاتی حتی در دوران ریاست عبدالله جاسبی بر دانشگاه آزاد نیز سابقه نداشته است.

دانشگاه آزاد اسلامی به رویه سنوات گذشته اقدام به چاپ تقویم و سالنامه ۱۳۹۲ کرده که در آن جمله تاریخی امام خمینی (ره) درباره دانشگاه آزاد و هاشمی رفسنجانی تحریف شده است.

به گزارش انتخاب، تقویم های دانشگاه آزاد که انتهای هر سال شمسی چاپ و بین دانشجویان و کارمندان این موسسه آموزشی توزیع می شود امسال تفاوت های عمده ای با تقویم ها و سالنامه های قبلی داشته است.

این تقویم که توسط روزنامه فرهیختگان طراحی و چاپ شده دارای جلد چرمی نفیس و صحافی سیمی است که در مقایسه با تقویم سال های گذشته دانشگاه آزاد کیفیت بسیار مرغوب تر و البته گران تری دارد.

مهم ترین ویژگی سالنامه ۱۳۹۲ دانشگاه آزاد، تحریف جمله تاریخی حضرت امام خمینی(ره) درباره این دانشگاه است. امام خمینی در تنها جمله خود مربوط به دانشگاه آزاد می فرمایند “من امیدوارم که انشاء الله شما آقایان و سایرین کمک کنید تا این دانشگاهی که به پیشنهاد آقای هاشمی تاسیس گردید و پیشنهاد بسیار خوبی بود، فعالیتش زیاد گردیده و در همه جا توسعه پیدا کند.” با این این حال مدیران جدید دانشگاه آزاد تصمیم به تغییر در این جمله تاریخی و حذف نام آیت الله هاشمی رفسنجانی از تقویم دانشگاه گرفته و به نقل از حضرت امام نوشته اند: “من امیدوارم دانشگاه آزاد اسلامی فعالیتش زیاد گردیده و توسعه یابد.”

 

علاوه بر حذف نام آیت الله هاشمی رفسنجانی از طریق تحریف جمله تاریخی امام خمینی(ره) درباره دانشگاه آزاد، عکس رسمی رییس هیئت امنا و هیئت موسس این نهاد آموزشی که پس از عکس های امام خمینی و مقام معظم رهبری قرار می گرفت از این تقویم حذف شده است.

در تقویم ۱۳۹۲ دانشگاه آزاد همچنین بیش از ۵۰ عکس از فرهاد دانشجو رییس این موسسه آموزشی در حالت ها و ژست های مختلف روی کاغذ مرغوب گلاسه و به صورت تمام رنگی چاپ شده که این رویه تبلیغاتی حتی در دوران ریاست عبدالله جاسبی بر دانشگاه آزاد نیز سابقه نداشته است.

آیت الله هاشمی رفسنجانی پیش از این در دیدار با دانشجویان دانشگاه های تهران با بیان اینکه “دانشگاه آزاد غصب شده است”، گفته بود: “این اقدام با تصویب نهادی صورت گرفت که حق نداشت در اساسنامه آن ورود کند.”

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4445

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.