آپارتمان ها کمتر پیش می آید که کمی غیرعادی ساخته شوند اما در دنیا هستند آپارتمان هایی که به طرزی عجیبی ساخته یا تزئین شده اند. زندگی آپارتمان نشینی سالیان سال است که تمام دنیا را فرا گرفته است و همه می دانیم که آپارتمان ها تنها در فیلم است که خنده دار و زیبا ...

آپارتمان ها کمتر پیش می آید که کمی غیرعادی ساخته شوند اما در دنیا هستند آپارتمان هایی که به طرزی عجیبی ساخته یا تزئین شده اند.


زندگی آپارتمان نشینی سالیان سال است که تمام دنیا را فرا گرفته است و همه می دانیم که آپارتمان ها تنها در فیلم است که خنده دار و زیبا به نظر می رسند ولی در واقعیت محیطی بسته و بسیار ساده هستند. البته در نقاط مختلف دنیا اپارتمان هایی نیز هستند که در نوع خود عجیب یا بسیار جالب اند که در ادامه با آنها اشنا می شویم :

 

آپارتمان پینگ پونگی

 

 

“دانیل آرشام” طراحی است که اپارتمانش را در بروکلین به طرز عجیبی درست کرده است به طوری که تمام دیوارهای آن پیکسل پیکسل به نظر می رسند. اما اگر این آپارتمان ۷۰ متری را از نزدیک مشاهده کنید میبینید که تمام آن با توپ های پینگ پونگ پر شده است. در این خانه برای تزئین همه چیز از توپ پینگ پونگ استفاده شده که شمار آنها به ۲۵ هزار توپ می رسد.

 

آپارتمان همستری

 

 

در نگاه اول این آپارتمان تنها یک دایره بی مصرف است که می توان آن را چرخاند و استفاده دیگری ندارد اما این آپارتمان به نوعی بسیارکامل است و بسیاری از وسایل زندگی را دارد. اگر به بخش های مختلف این چرخ نگاه کنید حتما مشاهده خواهید کرد که هر قسمت آن به شکل خاصی کنده کاری شده است. با چرخاندن این چرخ به هر سمت یک وسیله جدید در خانه را می توان استفاده کرد. برای مثال در این آپارتمان تخت خواب، میز کار، میز ناهار خوری و حتی سینک ظرفشویی وجود دارد.

 

خانه پاول گولیتر

 

 

بسیاری از طراحان بزرگ معمولا خانه خود را بسیار زیبا طراحی می کنند اما در مورد پاول گولتیر طراح فرانسوی این مورد کمی متفاوت است چرا که او بیشتر خانه خود را عجیب کرده است. در تمام آپارتمان همه چیز راه راه است حتی وسایل نیز راه راه شده اند. پس از خانه گلخانه به طرز عجیبی به خانه های ارواح شباهت دارد که همه گیاهان روی دیوار و زیر میزها رشد کرده اند. همچنین او یک خانه عروسکی کامل برای دختر کوچکش درست کرده است که در نوع خود منحصر به فرد است.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4397

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.