رئیس جمهور سوریه بر موضع کشورش بر ادامه مبارزه با تروریسم و حمایت از راه حل سیاسی در حل بحران تاکید کرد.   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، هیئتی تونسی شامل نمایندگان احزاب و جنبش‌های سیاسی و مردمی این کشور به ریاست «شکری بن سلیمان هرماسی»، دبیر کل حزب الثوابت ...

رئیس جمهور سوریه بر موضع کشورش بر ادامه مبارزه با تروریسم و حمایت از راه حل سیاسی در حل بحران تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: بشار اسد: به موازات مبارزه با تروریسم از راه‌حل سیاسی برای بحران سوریه حمایت می‌کنیم

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، هیئتی تونسی شامل نمایندگان احزاب و جنبش‌های سیاسی و مردمی این کشور به ریاست «شکری بن سلیمان هرماسی»، دبیر کل حزب الثوابت تونس امروز با بشار اسد، رئیس جمهور سوریه در دمشق دیدار کرد.

بشار اسد در این دیدار بر ثبات موضع سوریه در مبارزه با تروریسم و حامیان منطقه‌ای و بین‌المللی آن تاکید و اعلام کرد: به موازات مبارزه با تروریسم از راه حل سیاسی برای بحران سوریه حمایت می‌کنیم.

بشار اسد در این دیدار بر اهمیت نقش احزاب و نیروهای ملی در مبارزه با صاحبان تفکرات افراطی و تکفیری و نقشه‌های بیگانگان برای هدف گرفتن امت عربی تاکید کرد.

رئیس جمهور سوریه همچنین بر ضرورت پایبندی به اصول و هویت عربی و ارزش‌های عربی در مقابله با تحولاتی که منطقه عربی با آن روبه رو است تاکید کرد.

بشار اسد ادامه داد: مردم سوریه مواضع ملت تونس در اعلام همبستگی با آنان را ارج می‌نهند و برخی تونسی‌های فریب خورده که در سوریه به گروه‌های تروریستی پیوسته‌اند را نماینده ملت تونس نمی‌دانند.

رسانه‌های تونس دولت قطر را مسئول سربازگیری از میان تونسی‌ها و اعزام آنان به سوریه برای جنگ با نیروهای دولتی این کشور می‌دانند.

دستگاه امنیتی تونس تاکنون چند باند اعزام نیرو به سوریه را منهدم کرده است این باندها برای هر جوان تونسی که به سوریه اعزام می‌شود مبلغ ۳ هزار دلار از قطر دریافت می‌کنند.

ابوزید التونسی، یک جهادی تونسی بازگشته از سوریه در گفت‌وگو با تلویزیون خصوصی التونسیه گفت: حدود سه هزار و ۵۰۰ تونسی در سوریه با نیروهای دولتی این کشور جنگ می‌کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4282

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.