معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ارسال توضیحاتی درباره فعالیت سرپرست معاونت فرهنگی به خبر فارس واکنش نشان داد.         به گزارش پیارمبهنقل ازخبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درج گزارشی در روز چهارشنبه مورخ ۱/۳/۹۲ با عنوان («علی اسماعیلی» رایزن فرهنگی ایران ...

معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ارسال توضیحاتی درباره فعالیت سرپرست معاونت فرهنگی به خبر فارس واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس: توضیحات معاونت فرهنگی وزارت ارشاد درباره یک خبر

 

 

 

 

به گزارش پیارمبهنقل ازخبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درج گزارشی در روز چهارشنبه مورخ ۱/۳/۹۲ با عنوان («علی اسماعیلی» رایزن فرهنگی ایران در اندونزی می‌شود) با ارسال توضیحی اعلام کرد:« علی اسماعیلی در حال حاضر سرپرست معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است؛ و هرگونه انتشار خبری با موضوع انتصاب وی به عنوان رایزن فرهنگی تکذیب می‌شود.»

 

* توضیحات فارس:

در خبر مذکور آنچه آمد و در پی شرح گفت‌وگو با علی اسماعیلی سرپرست معاونت است تنها گزارشی بود از آنچه پس از جریان عظیم نمایشگاه کتاب در افواه منتشر شده است، موضوع تغییری که در گزارش درج شده متوجه دوره کنونی نبوده و دال بر اتمام ماموریت در دولت دهم است که بر این اساس اغلب شاهد جابه‌جایی‌هایی هستیم که این موضوع نیز در خبر اول مشاهده می‌شود.

صراحتا مطابق مطلبی که در این گزارش آمده؛ “وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم از جمله وزارتخانه‌هایی است که طی دوران دولت یازدهم و دوازدهم تغییرات فراوانی داشته است و خبرهای ضد و نقیض هر از چند گاهی منتشر می‌شود.

این‌بار سخن از تغییر رایزنان فرهنگی ایران در سایر کشورهاست و اخبار دال بر اینکه برخی مدیران فعلی احتمالا در دوره‌های آتی و بزودی رایزن فرهنگی خواهند شد”؛ از واژه احتمالا و سخن از دوره‌های آتی مدیریت نه دوره کنونی سرپرستی است.

لازم به توضیح است که خبرگزاری فارس در سیر فعالیت رسانه‌ای خود، متن توضیحات معاونت فرهنگی را در ابتدای این خبر منتشر کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4233

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.