رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رد یا تایید صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان طبق قانون است و باید قانون را بپذیریم، زیرا برای هر مسئله‌ای راه حل قانونی وجود دارد و از ایجاد تشنج باید پرهیز کنیم.   به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، سردار محمدرضا نقدی بعد از ظهر امروز در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه ...

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رد یا تایید صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان طبق قانون است و باید قانون را بپذیریم، زیرا برای هر مسئله‌ای راه حل قانونی وجود دارد و از ایجاد تشنج باید پرهیز کنیم.

خبرگزاری فارس: کاندیداهای رد ‌صلاحیت‌ ‌شده‌ ‌باید قانون را بپذیرند/پرهیز از ایجاد تشنج/ملت ایران بیدارند

 

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، سردار محمدرضا نقدی بعد از ظهر امروز در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه شهید باهنر اظهار داشت: آمریکا با داشتن بیش از ۱۷ میلیون کارتن خواب چگونه می‌تواند ادعا کند که می‌خواهد مشکلات رفاهی ملت ایران را درست کند.

وی افزود: آمریکا اگر زرنگ است و توانایی‌اش را دارد، اول مشکلات داخلی کشور و ملت خودش را درست کند، مردم ایران هوشیارتر از این هستند که گول آمریکا را بخورند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: انتخابات ریاست جمهوری یکی از مهمترین اتفاقات در ایران است و حضور حداکثری مردم در صحنه می‌تواند سرنوشت‌ساز و مشت محکمی بر دهان ابرقدرت‌ها باشد.

نقدی تصریح کرد: حضور حداکثری یعنی قدرت چانه‌زنی در عرصه بین‌المللی و نشان دادن اقتدار و ابهت ملت ایران است.

وی اضافه کرد: با روی کار آمدن دولت خاتمی و شنیده شدن زمزمه‌های سازش و ارتباط با آمریکا قیمت نفت به شدت کاهش یافت و کارشناسان آمریکایی این مسائل را در نظر دارند و با کوچکترین چراغ سبزی از سوی ایران روزنه امید برای ارتباط با ایران در دلشان باز می‌شود.

نقدی ابراز داشت: وقتی با کل‌کل یک فرمانده ارتش ایران با آمریکا قیمت نفت صعود می‌کند، باید این نکته را دریافت که آمریکا با سازش با ایران به شدت به اقتصاد کشور ضربه می‌زند و سازش یعنی باز شدن درهای کشور به روی واردات و به هم ریختن آرایشی که برای تولید ملی رسم کرده‌ایم.

ایشان اذعان کرد: مردم ایران به خوبی آمریکا را می‌شناسند و گرانی‌ها و تمام فشارهای اقتصادی را تحمل می‌کنند، زیرا می‌دانند در میدان مبارزه قرار دارند و با این کارشان اسلام و آرمان‌های انقلاب را تثبیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه آمریکا بزرگترین مصرف‌کننده نفت جهان است و برای به دست آوردن آن ایران را تحت فشار قرار می‌دهد، تصریح کرد: ایران دارای ارتش قدرتمند و بی‌نظیری است که تمام دنیا از آن واهمه دارند و این از افتخارات ایران در عرصه جهانی و نشانه اقتدار ملی و بین‌المللی است.

این مقام مسئول اظهار کرد: انتخاب اصلح مهمترین مسئله امروز است و انداختن حتی یک رای سفید در صندوق انتخابات ریاست جمهوری غلط است، زیرا تفاوت‌ها سرنوشت ۷۰ میلیون نفر ایرانی را تحت‌الشعاع خود قرار می‌دهد، بنابراین باید حساب شده رای دهیم.

رئیس بسیج مستضعفین عنوان کرد: باید در این مدت باقیمانده جمله به جمله به حرف‌ها و سخنرانی‌های مقام معظم رهبری گوش دهیم و با شنیدن و تحلیل سخنان ایشان فرد اصلح را انتخاب کنیم.

نقدی افزود: رد یا تایید صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان طبق قانون است و باید قانون را بپذیریم، زیرا برای هر مسئله‌ای راه حل قانونی وجود دارد و از ایجاد تشنج باید پرهیز کنیم.

وی اذعان داشت: افرادی که با زمزمه‌های تعامل با آمریکا قصد دارند عوام را بفریبند و سر مردم را شیره بمالند، باید بدانند مردم ایران همچنان بیدار و هوشیار در صحنه حاضر هستند و نمی‌گذارند شیاطین آنها را فریب دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4205

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.