حاجی آباد- امام جمعه حاجی آباد گفت: رئیس جمهورباید دغدغه خدمت, قابلیت درک مردم و در مسیر ولایت , به فکر منافع این ملت باشد. به گزارش پیارم ,حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در جمع حلقه های صالحین بسیج شهرستان گفت: دشمنان ایران در تلاشند که این کشور را مال خودشان قرار ...

حاجی آباد- امام جمعه حاجی آباد گفت: رئیس جمهورباید دغدغه خدمت, قابلیت درک مردم و در مسیر ولایت , به فکر منافع این ملت باشد.


به گزارش پیارم ,حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در جمع حلقه های صالحین بسیج شهرستان گفت: دشمنان ایران در تلاشند که این کشور را مال خودشان قرار دهند و مردم ایران را زیر سلطه خود ببرند.

وی تصریح کرد: ملت بیدار و هوشیار ایران توانست این انقلاب را تحت هر شرایطی نگه دارد و با توجه به انقلابهای نو ظهور با حمایت جوامع شرق غرب ملت حماسه ساز ایران اسلامی نه تنها زیر بار سلطه آنها نرفته بلکه با اقتدار به توان خود تکیه کرده است.
مختاری با توجه به تحریم های سهمگین دشمن در عرصه اقتصادی افزود ملت ایران تمام سختیها را به جان خریده و با ایستادگی بر پای خود هیچ گاه دست به سمت غرب و شرق دراز نمی کنند.
وی با بیان اینکه کشور ایران اسلامی در عرصه سیاسی و اقتصادی آنقدر پیشرفت کرده که مورد توجه همه ملتها قرار گرفته است گفت:ما نمی توانیم کشوری را پیدا کنیم که این قدر مورد توجه قرار گرفته باشد. اگر ایران رشد کند یعنی اینکه اسلام رشد کرده و اگر ضربه ای ایران بخورد اسلام ضربه خورده است.
امام جمعه حاجی آباد با اشاره به شعار سال گفت: حماسه سیاسی یعنی اوج حماسه , حضور پرنگ و پرشور و همچنین حداکثری مردم در انتخابات , دشمن چشم به انتخابات ما دوخته است ما باید با حضور خود در انتخابات یک بار دیگر دشمن را نا امید کنیم .
ایشان در خصوص فرد اصلح بیان داشتند: باید با هشیاری کامل فرد اصلحی را انتخاب کنیم که با معیارهایی رهبر ی قادر به انجام ان وظایف باشد.
مختاری ایمان به خدا, مقبولیت نظام مقدس جمهوری اسلامی, متعهد نسبت به آرمانهای امام راحل و شهدا را برخی از ویژه گی های یک رئیس جمهور اصلح برشمرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4102

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.