اجلاس رؤسای ستادهای انتخاباتی ولایتی به منظور ایجاد هماهنگی و انسجام هرچه بیشتر برای انجام تبلیغات در زمان قانونی دیروز در تهران برگزار شد.   علی‌اکبر ولایتی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسیخبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که موضع شما نسبت به اینکه در رسانه‌ها مطرح می‌شود افرادی ...

اجلاس رؤسای ستادهای انتخاباتی ولایتی به منظور ایجاد هماهنگی و انسجام هرچه بیشتر برای انجام تبلیغات در زمان قانونی دیروز در تهران برگزار شد.

خبرگزاری فارس: ولایتی: برای وحدت اصولگرایان تلاش می‌کنم/ تابع نظر جامعتین هستم

 

علی‌اکبر ولایتی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسیخبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که موضع شما نسبت به اینکه در رسانه‌ها مطرح می‌شود افرادی به نفع افراد دیگر کنار می‌روند چیست؟ اظهار داشت: همانطور که قبلا اعلام کردیم معتقد به نظر جامعتین و تبعیت از نظر آنها هستیم. ضمن آنکه تلاش خواهیم کرد اصولگرایان در انتخابات آتی به وحدت برسند و مطمئن هستیم که پیروز می‌شویم؛ بنده تا آخر در صحنه می‌مانم.

این نامزد ریاست جمهوری یازدهم همچنین در پاسخ به این سوال که اگر کسی علیه شما موضع‌گیری کند چه واکنشی خواهید داشت، تاکید کرد: باید در مناظره‌ها، گفت‌وگوها و مصاحبه‌ها حتما اخلاق‌محوری مورد توجه قرار گیرد و اگر کسی علیه بنده حرف خارج از قاعده مطرح کرد حتما ما نسبت به او بی‌اخلاقی‌ و بی‌ادبی نخواهیم کرد.

ولایتی همچنین در رابطه با موضوع هسته‌ای یادآور شد: اگر مردم به من اعتماد کنند و دولتی را تشکیل دهم، مطمئن هستم موضوع هسته‌ای با رعایت منافع و مصالح نظام قابل حل است و تحریم‌ها را می‌توان به مرور کاهش داد و متوقف کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4071

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.