تهران – دارنده مدال طلای وزن ۶۰ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد جام تختی گفت: خیلی دوست داشتم در دیدار نهایی با یک کشتی گیر خارجی مبارزه می کردم. مسعود محمودی که دقایقی پیش در دیدارنهایی موفق به قهرمانی در وزن ۶۰کیلوگرم سی و سومین دوره مسابقات جام تختی شد، افزود: مبارزه با کشتی گیران خارجی ...

تهران – دارنده مدال طلای وزن ۶۰ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد جام تختی گفت: خیلی دوست داشتم در دیدار نهایی با یک کشتی گیر خارجی مبارزه می کردم.

مسعود محمودی که دقایقی پیش در دیدارنهایی موفق به قهرمانی در وزن ۶۰کیلوگرم سی و سومین دوره مسابقات جام تختی شد، افزود: مبارزه با کشتی گیران خارجی هم از نظر تجربه مفید است و هم اینکه اگر پیروز شویم یک حریف غیر ایرانی را شکست داده ایم.

وی به تمرینات زیاد خود برای رسیدن به عنوان قهرمانی اشاره کرد و گفت: از اینکه به انتخابی تیم ملی راه یافتم خیلی خوشحالم و امیدوارم در آنجا نیز بتوانم شایستگی های خود را ثابت کنم.

محمودی که تجربه دو سال حضور در تیم کشتی ازاد نوجوانان را در پرونده کاری خود دارد، در باره سطح فنی رقابت های جام تختی گفت: سطح رقابت ها خوب بود اما کشتی گیران کمی از دیگر کشورها در آن حضور داشتند.

وی تاکید کرد:اگرخارجی های بیشتر بیایند کشتی گیران ایران نیز در تورنمنت های آنان شرکت خواهند کرد و این موضوع برای کسب تجربه بیشتر مناسب است.

محمودی که درشهرری اقامت دارد، در دیدار نهایی وزن ۶۰کیلوگرم موفق به شکست عارف علیزاه شد تا مدال طلای این وزن را از آن خود کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3937

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.