یک منبع آگاه گفت: با توجه جمع بندی جلسه دیروز که حجت الاسلام ابوترابی‌فرد خروجی ائتلاف اکثریت اصولگرایان اعلام شده بود، احتمال تجدید نظر وجود دارد. یک منبع آگاه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: جمع‌بندی جلسه دیروز که در آن “حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد” خروجی ائتلاف اکثریت اصولگرایان اعلام شد در حضور آیت الله مهدوی ...

یک منبع آگاه گفت: با توجه جمع بندی جلسه دیروز که حجت الاسلام ابوترابی‌فرد خروجی ائتلاف اکثریت اصولگرایان اعلام شده بود، احتمال تجدید نظر وجود دارد.

یک منبع آگاه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: جمع‌بندی جلسه دیروز که در آن “حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد” خروجی ائتلاف اکثریت اصولگرایان اعلام شد در حضور آیت الله مهدوی کنی بوده و با توجه به اینکه در آن جلسه از جامعتین هزینه شده است برخی از اعضای شورای مرکزی جامعه روحانیت و تعدادی از جامعه مدرسین هرگونه ارتباط حجت الاسلام ابوترابی‌فرد با جامعتین را منکر شدند و احتمال تجدیدنظر در خروجی ائتلاف اکثریت اصولگرایان وجود دارد.

 

وی تأکید کرد: در همین راستا فردا ساعت ۶ صبح جلسه‌ فوق العاده جبهه پیروان خط امام و رهبری با حضور عسگراولادی برگزار می‌شود.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3931

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.