مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان در مصاحبه با هرمز پیرامون انتقال مفاهیم و ارزشهای شهدا به نسل حاضر و آینده گفت ما باید دستورالعمل خوب زیستن را با برجسته نمودن م یاد شهدا در جامعه رواج دهیم. دستگزین در مقام و اهمیت شهدا اشاره ای به سه نوع از انسانها نمود: ۱- آن دسته  از ...

مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان در مصاحبه با هرمز پیرامون انتقال مفاهیم و ارزشهای شهدا به نسل حاضر و آینده گفت ما باید دستورالعمل خوب زیستن را با برجسته نمودن م یاد شهدا در جامعه رواج دهیم.

20130509 210136 300x225 دستورالعمل خوب زیستن /رواج یاد شهداء در جامعه است

دستگزین در مقام و اهمیت شهدا اشاره ای به سه نوع از انسانها نمود: ۱- آن دسته  از انسانهایی که عهد و پیمان وفا می کنند مانند شهداء هستند۲- کسانی که عهد و پیمان شکنی می کنند مانند درجازده ها ۳-کسانی که همچون کوه استوار هستند منتظران وعده الهی می باشند .

وی تاکید نمود به حرمت خون شهدا امروز دشمن به خود اجازه نخواهد داد بار دیگر از طریق جنگ نظامی وارد شود اما ما بایستی مواظب باشیم چون دشمن از طرف های مختلف از جمله تهاجم فرهنگی می خواهد به ما ضربه بزند.

20130509 230626 300x225 دستورالعمل خوب زیستن /رواج یاد شهداء در جامعه است

ایشان در پایان خاطرنشان کرد مردم آگاه هستند و اجازه نخواهند داد نام و یاد شهدا این سرمایه های ارزشمند انقلاب فراموش شود البته دعای خیر شهداء، رزمندگان، جانبازان و خانواده معظم شهدا نیز بدرقه راه ملت و مردم ایران اسلامی همیشه هست و خواهد بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3917

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.