تهران -ˈعلیرضا زاکانیˈ، در چهارمین روز از ثبت نام نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز (جمعه ) با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور ثبت نام کرد. به گزارش  پیارم به نقل از ایرنا، زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در دوره های هفتم ، هشتم و نهم(مجلس فعلی) است.ˈالیاس نادرانˈ و ...

تهران -ˈعلیرضا زاکانیˈ، در چهارمین روز از ثبت نام نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز (جمعه ) با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور ثبت نام کرد.

به گزارش  پیارم به نقل از ایرنا، زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در دوره های هفتم ، هشتم و نهم(مجلس فعلی) است.

ˈالیاس نادرانˈ و ˈمجتبی رحماندوست ˈ از نمایندگان مجلس، ˈ مجتبی شاکری ˈاز سرداران دفاع مقدس ، ˈرضا روستا آزاد ˈ رییس دانشگاه صنعتی شریف و همچنین جمعی از استادان دانشگاه و حوزه و جانبازان دفاع مقدس زاکانی را هنگام ثبت نام همراهی می کردند .

نام نویسی از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت هشت صبح روز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا روز شنبه (فردا) ادامه دارد. 

انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۴ خرداد ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3906

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.