تهران – مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران، گفت: نژاد فلاح تناقص گویی های زیادی دارد و فعلا وضعیت او به خاطر دوشغله بودن در هیات مدیره پرسپولیس مشخص نیست. به گزارش پیارم به نقل از  ایرنا، محمد رویانیان در یکی از برنامه های تلویزیونی، افزود: باید از هواداران باشخصیت پرسپولیس عذر خواهی کنم که به خاطر ...

تهران – مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران، گفت: نژاد فلاح تناقص گویی های زیادی دارد و فعلا وضعیت او به خاطر دوشغله بودن در هیات مدیره پرسپولیس مشخص نیست.

به گزارش پیارم به نقل از  ایرنا، محمد رویانیان در یکی از برنامه های تلویزیونی، افزود: باید از هواداران باشخصیت پرسپولیس عذر خواهی کنم که به خاطر شکست مقابل سپاهان ناراحت شدند. اگر این دیدار را می بردیم خیلی از این حرف ها پیش نمی آمد و متأسفانه در زمان حاضر کل عملکرد ما زیر سؤال رفت.

وی ادامه داد: در نیم فصل دوم گل محمدی و بازیکنان بسیار موفق عمل کردند و در جام حذفی تا فینال آمدند و در نهایت نایب قهرمان شدند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت: در یازده فصل گذشته ۲۲ جام در حذفی و لیگ اهدا شده است اما از کل این جام ها پرسپولیس تنها چهار جام گرفت. این یک مشکل ریشه ای پرسپولیس است و این به عدم ثبات مدیریت باز می گردد.

وی تصریح کرد: یک مدیرعاملی هم مثل من محبور شد در بیش از یکسال چهار مربی تغییر دهد. استیلی به خاطر آن فشار ها مجبور شد استعفا دهد و بعد از آن دنیزلی را آوردم که به خاطر مشکل خانوادگی در آخرین لحظه استعفا داد.

وی اظهار داشت: بعد از او مانوئل ژوزه را به پرسپولیس آوردیم که این مشکلات رخ داد و بعد از آن هم یحی گل محمدی سرمربی تیم ما شد.

رویانیان در خصوص بحث ناهماهنگی اعضای هیات مدیره و صحبت های نژاد فلاح بر علیه او، گفت: اعضای هیات مدیره تیم ما ۳ نفر بیشتر نیستند. مالکی رییس هیات مدیره است و نژاد فلاح هم رییس ورزش و جونان استان تهران که هنوز به خاطر دو شغله بودن حکمش نیامده و نمی دانیم که او عضو هست یا خبر. دو عضو دیگر من و پروین هستیم.

وی خاطرنشان کرد: نژاد فلاح از این تناقص گویی ها زیاد دارد و این را بدانید که من مدیرعامل هستم و تا زمانی که باشم در خصوص سرمربی و آینده تیم تصمیم می گیرم و از هیات مدیره هم مشورت خواهم گرفت.

وی افزود: ما تا الان در هیات مدیره یک دست بوده ایم و فداحسین مالکی صدرصد با من هماهنگ است و پروین هم در کنار ما همیشه بوده است.

رویانیان خاطر نشان کرد: تا کنون هیچ یک از تصمیمات من لغو نشده و پرسپولیس کاملا آماده است تا فصل بعد یک جام به خصوص در لیگ برتر بگیرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت یحیی گل محمدی، افزود: او بعد از بازی با من صحبت کرد که اگر استعفایش را می پذیرم این کار را کند و الان هم برای ادامه کار مردد است. به او گفتم باید شرایط بررسی کنم و فردا هم برای بودن در کنار تیم در تمرین حاضر خواهم شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با اینکه اگر گل محمدی بخواهد در تیم بماند چه اتفاقی رخ خواهد داد، خاطرنشان کرد: اگر یحیی گل محمدی بخواهد در تیم بماند مطمئن باشید من پشتیبان او خواهم بود.

وی افزود: باید از بازیکنان بسیار خوب تیم خود به خاطر تلاش هایشان تشکر کنم و مطمئن باشید اگر دیشب قهرمان می شدیم یا یک ضربه سر بنگر گل شده بود گل محمدی از دید همه بهترین مربی بود. می بینیم یک پنالتی اشتباه برای استقلال می گیرند و آنها قهرمان می شوند اما توپ های ما به گل نمی رود و قهرمان نمی شویم.

رویانیان در خصوص خداحافظی غریبانه مهدوی کیا از فوتبال، گفت: ما مدیریتی که در خصوص خداحافظی مهدوی کیا کردیم این بود که یک بازی ۵ دقیقه پیش از دیدار با سپاهان بگذاریم اما بعد اعلام کردیم که این در شان مهدی مهدوی کیا نیست.

وی افزود: جلسه ای را مهدوی کیا و گل محمدی برگزار کردیم و قرار شد او در این بازی باشد و آخرین دیدار خود را برگزار کند و در دیدار مقابل هامبورگ از فوتبال خداحافظی کند.

وی ادامه داد: همه کار ها را برای بازی با هامبورگ انجام دادیم ولی مهدوی کیا تصمیم گرفت چهار گوش زمین را پس از دیدار با سپاهان ببوسد و خداحافظی کند. باید گل محمدی، سرپرست تیم و بازیکنان او را در این مراسم همراهی می کردند. از مهدوی کیا به خاطر این مساله عذر خواهی می کنم.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه مهدوی کیا اعلام کرده مقابل هامبورگ بازی نمی کند، گفت: وقتی ناراحت بوده این صحبت را انجام داده اما ما این بازی را هماهنگ خواهیم کرد.

و در پاسخ به این سئوال که فاضلی مدیربرنامه ایرانی در آلمان که گفته می شود هماهنگی های لازم را انجام داده از این مساله اظهار بی اطلاع کرده است، اظهار داشت: به فاضلی چه ربطی دارد و او چه کاره باشگاه پرسپولیس است. ما از طریق وزارت ورزش و صندوق حمایت از قهرمانان و ورزشکاران این بازی را هماهنگ کرده ایم و فقط فاضلی که در آلمان زندگی نمی کند.

رویانیان خاطرنشان کرد: در مدت حضورمان در پرسپولیس کار های ریشه ای در فوتبال کرده ایم و این کار ها در زمینه های اقتصادی، فرهنگی و ورزشی بوده است.

وی افزود: در دیدار با سپاهان صد هزار هوادار که از شکست ناراحت بودند یک فحش هم ندادند و این در تاریخ پرسپولیس بی نظیر بود.

رویانیان تاکید کرد: هرچه داشتم برای پرسپولیس گذاشتم و بازهم می گذارم. هواداران ما بسیار ارزشمند هستند و از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کنم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3853

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.