بنابر اطلاعات این منبع آگاه که شبکه ۱۰ رژیم صهیونیستی نیز آن را نقل کرد، اسرائیل این بار از سلاح جدیدی برای نابودی این مراکز نظامی استفاده کرد، این مطلب را می توان از نوع زبانه های آتشی که پس از حمله صورت گرفت، در یافت. پیارم به نقل از جام بین الملل: پایگاه اینترنتی ...

بنابر اطلاعات این منبع آگاه که شبکه ۱۰ رژیم صهیونیستی نیز آن را نقل کرد، اسرائیل این بار از سلاح جدیدی برای نابودی این مراکز نظامی استفاده کرد، این مطلب را می توان از نوع زبانه های آتشی که پس از حمله صورت گرفت، در یافت.پیارم به نقل از جام بین الملل: پایگاه اینترنتی “عربی پرس” (arabi-press) به نقل از  شبکه “راشا تودی” گزارش داد،  یک منبع نظامی سوری فاش کرد که  مراکز نظامی که دیروز اسرائیل به آنها حمله کرده بود، بوسیله بمب های با کلاهک اورانیوم ضعیف شده که نوعی بمب هسته ای به شمار میرود، مورد هدف قرار گرفته بودند.

 

بنابر اطلاعات این منبع آگاه که شبکه ۱۰ رژیم صهیونیستی نیز آن را نقل کرد، اسرائیل این بار از سلاح جدیدی برای نابودی این مراکز نظامی استفاده کرد، این مطلب را می توان از نوع زبانه های آتشی که پس از حمله صورت گرفت، در یافت.

 

منبع نظامی سوری افزود: هنگامی که انفجار ها صورت گرفت ما در دمشق احساس کردیم زلزله آمده است، پس از آن آتش و دودی طلائی و به شکل قارچ مانند دیده شد که از انفجار بمب های با اورانیوم ضعیف شده یا بمب هسته ای حاصل می شود.

 

وی همچنین گفت: به تاکید اسرائیل از بمب هایی با کلاهک اورانیوم ضعیف شده استفاده کرده است و این امر جدای از پیام نظامی به سوریه پیام سیاسی مهمی به همراه دارد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3844

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.