رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان گفت: تمام کاستی‌ها در امر توزیع فرآورده‌های نفتی در بستک و همچنین مشکلات تراکتورداران و ماشین آلات متفرقه که فاقد پیمان دولتی و نیز متولی هستند به زودی برطرف خواهد شد.   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بستک، عبدالله محبی ظهر امروز در کمیته تأمین سوخت و ...

رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان گفت: تمام کاستی‌ها در امر توزیع فرآورده‌های نفتی در بستک و همچنین مشکلات تراکتورداران و ماشین آلات متفرقه که فاقد پیمان دولتی و نیز متولی هستند به زودی برطرف خواهد شد.

خبرگزاری فارس: مشکلات توزیع سوخت در بستک برطرف می‌شود

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بستک، عبدالله محبی ظهر امروز در کمیته تأمین سوخت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان اظهار داشت: تمام کاستی‌ها در امر توزیع فرآورده‌های نفتی در بستک و همچنین مشکلات تراکتورداران و ماشین آلات متفرقه که فاقد پیمان دولتی و نیز متولی هستند، به زودی برطرف خواهد شد.

وی افزود: تأمین و توزیع فرآورده‌های سوختی، وظیفه ذاتی شرکت نفت است که بر اساس الگوی تعریف شده انجام می‌گیرد.

محبی با بیان اینکه آمادگی لازم را برای همکاری با اعضای کمیسیون را داریم، افزود: شرکت نفت هماهنگی‌های لازم را با دستگاه‌های امنیتی و انتظامی دارد و استان هرمزگان استان پیشرو در مبارزه با قاچاق کالاست.

فلکناز دهقانی معاون فرماندار بستک نیز در ادامه قاچاق سوخت را پدیده ای شوم و نامیمون دانست و بر برخورد دستگاه‌های مسئول با این امر تأکید کرد.

وی احساس مسئولیت دسته جمعی را لازمه مبارزه با این پدیده دانست و افزود: سوخت به عنوان یک سرمایه ملی محسوب می‌شود و در چند ماه گذشته در سطح این شهرستان با این موضوع نیز به خوبی برخورد شده است.

معاون فرماندار بستک بیان داشت: قاچاق سوخت موجب هدر رفت سرمایه‌های ملی می شود و تاثیر منفی بر اقتصاد استان و کشور خواهد گذاشت.

دهقانی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات موجود، قاچاق سوخت توسط عده ای افراد سودجو و فرصت طلب است که در این راستا باید متولیان امربه طور جدی با آنان برخورد کنند.

وی افزود: تمام جایگاه‌ها موظفند برابر مقررات و مصوبه‌های کمیسیون قاچاق شهرستان عمل نمایند زیرا کمیسیون عملکرد جایگاه‌ها را رصد نموده و برابر با عملکرد، سهمیه فرآورده‌های نفتی جایگاه را کنترل خواهد نمود.

معاون فرماندار بستک میزان کشفیات سوخت شهرستان بستک در سال ۹۱ را  ۵۹ هزار و ۴۰۰ لیتر اعلام کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3838

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.