قشم – درپایان مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی کشورهای غرب آسیا در جزیره قشم، تیم های ایران و فلسطین از گروه ˈبیˈ و عمان و بحرین از گروه ˈآˈ به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. به گزارش پیارم به نقل از ایرنا عصر جمعه در سومین و آخرین روز مرحله مقدماتی این بازی ها ...

قشم – درپایان مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی کشورهای غرب آسیا در جزیره قشم، تیم های ایران و فلسطین از گروه ˈبیˈ و عمان و بحرین از گروه ˈآˈ به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

به گزارش پیارم به نقل از ایرنا عصر جمعه در سومین و آخرین روز مرحله مقدماتی این بازی ها در گروه ˈآˈ، عمان که صعودش قطعی شده بود با نتیجه هفت بر یک قطر را شکست داد و با ۹ امتیاز به عنوان سرگروه به دور بعدی راه یافت و تیم قطر نیز با سه باخت پی در پی به کار خود در این مسابقات پایان داد.

در بازی دوم این روز نیز دو تیم دیگر این گروه یعنی بحرین و لبنان به میدان رفتند که پیروزی هریک در این مسابقه می توانست راه صعود آن را هموار نماید.

بر اساس این گزارش، لبنان که دردو مسابقه گذشته بازی های خوبی را از خود به نمایش گذاشته بود، در یک بازی ضعیف و یک طرفه با نتیجه پنج بر صفر نتیجه را به بحرین واگذار کرد تا این تیم به عنوان تیم دوم گروهˈآˈ بعد از عمان به مرحله بعدی راه یابد.

به گزارش ایرنا در آخرین بازی این روز دو تیم ایران و فلسطین از گروه ˈبیˈ که صعودشان به مرحله بعدی قطعی شده بود، برای سرگروهی به مصاف هم رفتند که تیم کشورمان با نتیجه سه بر دو حریف خود را شکست داد.

با انجام این سه مسابقه، فردا شنبه در مرحله نیمه نهایی تیم ایران با بحرین و عمان با فلسطین دیدار می کند و روز یکشنبه نیز پس از انجام بازی رده بندی بین دو تیم بازنده مرحله نیمه نهایی، بازی نهایی برگزار خواهد شد.

نخستین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی کشورهای غرب آسیا با حضور هفت تیم از روز چهارشنبه ۱۱اردیبهشت ماه جاری در سایت ورزشی پارک زیتون منطقه آزاد قشم آغاز شد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3811

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.