مشاور اجرایی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره ملی عکس خلیج فارس گفت:هنرمندان استان هرمزگان در رشته های مختلف هنری پیشرفت قابل توجهی  داشته اند. به گزارش پیارم به نقل از هرمز ، امیر زاده هدف از برگزاری اولین جشنواره ملی عکس با موضوع خلیج فارس راآشنایی بیشتر ...

مشاور اجرایی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره ملی عکس خلیج فارس گفت:هنرمندان استان هرمزگان در رشته های مختلف هنری پیشرفت قابل توجهی  داشته اند.

IMG 1515 300x224 امیرزاده : هنرمندان هرمزگانی در رشته های مختلف هنری پیشرفت داشته اند

به گزارش پیارم به نقل از هرمز ، امیر زاده هدف از برگزاری اولین جشنواره ملی عکس با موضوع خلیج فارس راآشنایی بیشتر هنرمندان با طبیعت خلیج فارس و فراگیری نام خلیج فارس در کشور و جهان عنوان کرد .

مدیر کل اسبق فرهنگ و ارشاد هرمزگان اضافه کرد: آثار برتر در این جشنواره در نمایشگاه عکس اروپای شرقی به نمایش گذاشته می شود.

امیر زاده خلاقیت هنرمندان هرمزگانی در بخش تصویر برداری را بی بدیل دانست و افزود: باید به سمت کیفیی سازی آثار هنری گام برداشت و با الگوپذیری از شیوه های روز جهان در اجرای امورات فرهنگی هنری پیشگام و یکه تاز هنر در جهان باشیم.

مشاور اجرایی معاون هنری وزیر ارشاد در پایان از رونمایی کتاب یادواره ی شهدا ی خلیج فارس و کتاب مصور عکس و همچنین ماکت دروازه ی خلیج فارس به مناسبت روز ملی خلیج فارس خبر داد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3760

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.