حاجی آباد- فرماندار حاجی آباد در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: مسئولین باید تلاش کنند تا گرامیداشت شان ومنزلت معلم در جامعه نهادینه شود و مختص به یک روز و یا یک هفته خاص نباشد. به گزارش پیارم ، بهرام پور اشرف در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان با تبریک سالروز میلاد ...

حاجی آباد- فرماندار حاجی آباد در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: مسئولین باید تلاش کنند تا گرامیداشت شان ومنزلت معلم در جامعه نهادینه شود و مختص به یک روز و یا یک هفته خاص نباشد.

به گزارش پیارم ، بهرام پور اشرف در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان با تبریک سالروز میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا (س) روز زن، هفته بزرگداشت مقام مادر و تولد فرزندش امام خمینی (ره) و تقارن این هفته با گرامیداشت شهادت شهید مطهری و روز کارگر اظهار داشت: تقارن این مناسبتها به هیچ عنوان خالی از حکمت نیست و مبین ارزش الگوبرداری ،علم و عمل نیک است .

وی با اشاره به نقش و جایگاه زن در خانواده گفت: این روز مبارک فرصت مغتنمی برای تکریم زن و نقش والای او در جامعه و خانواده و تجلیل از منزلت و رسالت اوست.

پور اشرف در ادامه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری بیان داشت :اندیشه های شهید مطهری همواره راهگشای جامعه در مقابل جریانات انحرافی و تفکرات غیر دینی بوده و فقدانش ضایعه ای عظیم برای انقلاب اسلامی و نسل حاضر است.

وی با بیان اهمیت وجایگاه معلم درجامعه خاطرنشان کرد: نقش ماندگار معلمین در سالهای اول انقلاب و در ترویج آموزه های دینی در سلامت جامعه نقشی ماندگار است و هیچ خدمتی در جامعه نمی توان یافت که به قدر و منزلت مقام رفیع معلم برسد.

پوراشرف رسالت مربیان و معلمان به‌ویژه در شرایطی کنونی را رسالتی بسیار خطیر و مهم عنوان کرد و افزود: معلمان در دوران هشت سال دفاع مقدس دوشادوش رزمندگان در خط مقدم جنگ حضور داشتند و در دوران سازندگی نیز علاوه بر تعلیم و تعلم برای ارتقاء جایگاه علمی کشور در جهان همواره تلاش کردند و امروز نیز به عنوان بانیان توسعه علمی زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور هستند.

فرماندار حاجی آباد در ادامه سخنان خود با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بیان داشت: انتخابات مهمترین پروژه سیاسی سال ۹۲ است که با آن برگ زرینی دیگر از خدمتگزاری در کشور ورق خواهد خورد.

پوراشرف ضمن تقدیر و تشکر از همکاری صمیمانه و بی شائبه خانواده بزرگ آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد بویژه معلمین عزیز در برگزاری انتخابات گذشته تصریح کرد : معلمین بعنوان امانتداران راستین افکار و آرائ مردم در طول ۳۴ سال گذشته در تمامی عرصه ها یاریگر نظام و مسئولین بودند و بی شک در این دوره نیز در جریان برگزاری انتخابات همکاری لازم را با ستاد انتخابات شهرستان خواهند داشت.

فرماندار حاجی آباد در پایان گفت زنده نگه داشتن این روزها ،رمز حفظ انقلاب است و مسئولین باید تلاش کنند  تا گرامیداشت شان ومنزلت معلم در جامعه نهادینه شود و مختص به یک روز و یا یک هفته خاص نباشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3756

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.