پیارم- محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش در نهاد ریاست جمهوری از ˈپیر انکروزینزاˈ رییس جمهور بوروندی به طور رسمی استقبال کرد.   به گزارش پیارم به نفل از خبرنگار سیاسی ایرنا، در مراسم استقبال رسمی از رییس جمهوری بوروندی، ابتدا سرود ملی دو کشور نواخته شد و سپس احمدی نژاد و ...

پیارم- محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش در نهاد ریاست جمهوری از ˈپیر انکروزینزاˈ رییس جمهور بوروندی به طور رسمی استقبال کرد.

 

به گزارش پیارم به نفل از خبرنگار سیاسی ایرنا، در مراسم استقبال رسمی از رییس جمهوری بوروندی، ابتدا سرود ملی دو کشور نواخته شد و سپس احمدی نژاد و زینزا از گارد احترام حاضر در محل مراسم سان دیدند.

«سیدمجتبی ثمره هاشمی» مشاور ارشد رییس جمهوری، « عبدالرضا شیخ الاسلامی» معاون اجتماعی رییس جمهوری، « محمدجعفر بهداد» معاون سیاسی دفتر ریاست جمهوری و « محمد شیخان» سرپرست معاونت ارتباطات رییس جمهوری در این مراسم حضور داشتند.

رییس جمهور بوروندی در این سفر رسمی علاوه بر دیدار با احمدی نژاد، با سایر مقامات عالی رتبه کشورمان نیز دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

مذاکرات خصوصی دو رییس جمهوری تا دقایقی دیگر در نهاد ریاست جمهوری انجام می شود.

شماری از وزرای دولت بوروندی نیز زینزا را در این سفر همراهی می کنند.

جمهوری بوروندی کشوری واقع در مرکز آفریقا و پایتخت آن بوجومبورا است. بوروندی کشوری کوچک در منطقه دریاچه‌های بزرگ و همسایه کشورهای اوگاندا، کنگو، رواندا و تانزانیا است.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3526

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.