یک منبع خبری نزدیک به دولت سوریه در مصاحبه با راشاتودی، شایعه منتشرشده در سایتی اسرائیلی مبنی بر کشته شدن رئیس‌جمهور سوریه را تکذیب کرد. به گزارش پیارم به نقل از راشاتودی، برخی سایت‌های خبری روز یکشنبه به شایعه کشته شدن بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه دامن زدند حال آنکه یک منبع خبری نزدیک به دولت ...

یک منبع خبری نزدیک به دولت سوریه در مصاحبه با راشاتودی، شایعه منتشرشده در سایتی اسرائیلی مبنی بر کشته شدن رئیس‌جمهور سوریه را تکذیب کرد.

خبرگزاری فارس: تکذیب شایعه کشته شدن بشار اسد

به گزارش پیارم به نقل از راشاتودی، برخی سایت‌های خبری روز یکشنبه به شایعه کشته شدن بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه دامن زدند حال آنکه یک منبع خبری نزدیک به دولت سوریه این شایعه را کاملا نادرست عنوان کرد.

بر اساس شایعه مزبور، اسد روز شنبه هدف گلوله قرار گرفته و روز یکشنبه جان سپرده است. سازندگان این شایعه، مسوول قتل بشار اسد را محافظ ایرانی وی معرفی کرده بودند!

هفته‌نامه فرانسوی لوپوئن نیز گزارش داده است حتی شبه‌نظامیان موسوم به ارتش آزاد سوریه نیز این شایعه را تکذیب کرده‌اند. این در حالی بود که برخی منابع اسرائیلی و لبنانی، در حال دامن زدن به شایعه مرگ اسد بودند.

منبعی نزدیک به دولت سوریه در گفتگو با راشاتودی گفته است: «این شایعه صحیح نیست. قطعا صحیح نیست. اولین جایی که این خبر را منتشر کرد یک وب‌سایت اسرائیلی بود و این برای تمام شبکه‌های خبری، روزنامه‌ها و وب‌سایت‌هایی که این خبر را بدون منبع کپی کرده‌اند، شرم‌آور است…. این مضحک است. در ضمن، اسد اصلا محافظ ایرانی ندارد.»

شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک و توئیتر به‌خاطر انعکاس گسترده این شایعه، در این گزارش مورد سرزنش قرار گرفته‌اند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3366

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.