ارتقای فناوری کنونی و افزایش ظرفیت باتری در نهایت موجب خواهد شد تا هنگام برقراری تماس برمبنای شبکه VoLTE میزان توان باتری تا ۱۲۲ درصد افزایش یابد. نتایج حاصل از آزمایش‌های انجام شده روی باتری VoLTE که روی نسل اول و دوم گوشی‌های هوشمند VoLTE نصب و مبتنی بر شبکه مخابراتی MetroPCS بود، نشان داد گوشی ...

ارتقای فناوری کنونی و افزایش ظرفیت باتری در نهایت موجب خواهد شد تا هنگام برقراری تماس برمبنای شبکه VoLTE میزان توان باتری تا ۱۲۲ درصد افزایش یابد.

خبرگزاری فارس: فناوری جدید برای افزایش عمر باتری گوشی‌های هوشمند

نتایج حاصل از آزمایش‌های انجام شده روی باتری VoLTE که روی نسل اول و دوم گوشی‌های هوشمند VoLTE نصب و مبتنی بر شبکه مخابراتی MetroPCS بود، نشان داد گوشی هوشمند Spirit 4G شرکت ال‌جی که به چنین باتری مجهز شده در هنگام استفاده تحت شبکه یاد شده ۳۵ درصد بیشتر از مدل‌های قبلی انرژی را در خود نگه می‌دارد.

به گزارش پیارم به نقل از فارس به نقل از سلولار – نیوز، گزارش منتشر شده در این زمینه حاکی از آن است که ارتقای فناوری کنونی و افزایش ظرفیت باتری در نهایت موجب خواهد شد تا هنگام برقراری تماس برمبنای شبکه VoLTE میزان توان باتری تا ۱۲۲ درصد افزایش یابد. این روش در مقابل تماس‌های مبتنی بر شبکه‌های مخابراتی CDMA که تاکنون استفاده می‌شد بسیار قابل ملاحظه است.

شرکت Spirent Communications که آزمایش‌های لازم در این زمینه را در شهر دالاس در ایالت تگزاس آمریکا انجام داده و مشخص کرده است که این روش تا چه اندازه می‌تواند توان باتری‌های تلفن‌همراه در شبکه‌های مخابراتی CDMA و ۴G LTE را افزایش دهد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3265

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.