پیارم- فرماندار حاجی آباد گفت: کارگران مظهر ایستادگی و مقاومت در برابر همه هجمه ها و تهدیدات دشمنان نظام مقدس اسلامی بوده وهستند. به گزارش پیارم، بهرام پوراشرف درجلسه بررسی مسائل و مشکلات کارگری وکارفرمایی حاجی آباد افزود: این قشرزحمتکش هم در زمان پیروزی انقلاب و بعد از ان ازخود گذشتگی نشان داده وبایستی بیشترمورد ...

پیارم- فرماندار حاجی آباد گفت: کارگران مظهر ایستادگی و مقاومت در برابر همه هجمه ها و تهدیدات دشمنان نظام مقدس اسلامی بوده وهستند.

به گزارش پیارم، بهرام پوراشرف درجلسه بررسی مسائل و مشکلات کارگری وکارفرمایی حاجی آباد افزود: این قشرزحمتکش هم در زمان پیروزی انقلاب و بعد از ان ازخود گذشتگی نشان داده وبایستی بیشترمورد حمایت قرار گیرند.

وی ادامه داد:با توجه به نام گذاری امسال به نام تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و بحث اقتصاد مقاومتی همه باید در راستای تحقق منویات ارزشمند مقام عظمای ولایت تلاش کنیم.

وی یاد آورشد: جامعه کارگری با وجود برخی آسیب پذیری ها همچنان استوار و محکم و با لبیک به ندای ولی فقیه در تمام صحنه ها بویژهً در صحنه تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی حاضر و پیشقدم هستند.

فرماندار حاجی آباد خاطر نشان کرد: قشری که نبی مکرم اسلام (ص) به دستان پینه بسته شان بوسه می زند با این پیام به ما می آموزد که این قشر از جامعه از شرافت مندترین اقشار جامعه هستند.

هم اکنون ۲۴۵ هزار نفر کارگرزیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هرمزگان قراردارند که با اعضای خانواده هایشان به ۷۶۵ هزار نفر بیمه شده می رسد.

شهرستان حاجی آباد نیز شش هزارو ۵۰۰کارگر بیمه شده تامین اجتماعی دارد که با احتساب اعضای خانواده هایشان به ۲۰ هزار نفر بیمه شده

می رسد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3052

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.