نماینده دائم ایران در آژانس ضمن رفع برخی اختلافات و توافق بر مواردی از متن مدالیته مقرر شد پیرامون پیشنهادهای جدیدی که در این جلسه ارائه گردید، طرفین بررسی و نظرات خود را در جلسه بعد ارائه نمایند. به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس،‌ دکتر «علی اصغر سلطانیه» نماینده دائم ایران در آژانس ...

نماینده دائم ایران در آژانس ضمن رفع برخی اختلافات و توافق بر مواردی از متن مدالیته مقرر شد پیرامون پیشنهادهای جدیدی که در این جلسه ارائه گردید، طرفین بررسی و نظرات خود را در جلسه بعد ارائه نمایند.

خبرگزاری فارس: سلطانیه: بر سر برخی موارد از مدالیته توافق شد/ ادامه جلسات در آینده

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس،‌ دکتر «علی اصغر سلطانیه» نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره مذاکرات امروز ایران و آژانس گفت: مذاکرات تخصصی فشرده با تیم ۸ نفره آژانس به سرپرستی معاون مدیرکل در امور پادمان پیرامون مدالیته و چارچوبی برای حل و فصل موضوعات مربوط به ادعاها درباره برنامه هسته‌ای ایران، در روز جاری در تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: ضمن رفع برخی اختلافات و توافق بر مواردی از متن مدالیته مقرر شد پیرامون پیشنهادهای جدیدی که در این جلسه ارائه گردید، طرفین بررسی و نظرات خود را در جلسه بعد ارائه نمایند.

«‏هرمان‏ ‏ناکار‏تس» معاون‏ ‏یوکیا‏ ‏آمانو به همراه هیئت ‏فنی‏ ‏و‏ ‏کارشناسی‏ ‏آژانس‏ ‏بین‏‌المللی‏ ‏انرژی‏ ‏اتمی‏ ‏بامداد امروز (چهارشنبه) وارد‏ ‏تهران‏ ‏شد تا در هشتمین دور مذاکرات در خصوص نقاط اختلاف بر سر تنظیم و تصویب مدالیته جامع با هیئت ایرانی به بحث و گفت‌وگو بنشیند.

این دور از مذاکرات مانند ۲ دور پیش در محل‏ ‏سازمان‏ ‏انرژی‏ ‏اتمی ایران آغاز شد.

علی‏‌اصغر‏ ‏سلطانیه‏ ‏نماینده‏ ‏دائم‏ ‏ایران‏ ‏در‏ ‏آژانس‏ ‏بین‏‌المللی‏ ‏انرژی‏ ‏اتمی‏ ‏در این مذاکرات ریاست‏ ‏هیئت‏ ‏ایرانی‏ ‏را‏ ‏بر‏ ‏عهده‏ ‏دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3010

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.