پیارم- مراسم اختتامیه اولین جشنواره فرهنگی ورزشی حلقه های صالحین پایگاههای مقاومت بسیج در سالن تربیت بدنی شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار پیارم، به مناسبت دهه فجر و با همت حوزه مقاومت بسیج حوزه شهری امام رضا(ع) و با حضور فرمانده ناحیه بسیج و مسئولین شهرستان مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی فجر در حاجی ...

پیارم- مراسم اختتامیه اولین جشنواره فرهنگی ورزشی حلقه های صالحین پایگاههای مقاومت بسیج در سالن تربیت بدنی شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پیارم، به مناسبت دهه فجر و با همت حوزه مقاومت بسیج حوزه شهری امام رضا(ع) و با حضور فرمانده ناحیه بسیج و مسئولین شهرستان مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی فجر در حاجی آباد  برگزار شد.
فرمانده سپاه شهرستان حاجی آباد در این مراسم ضمن برشماری اهداف برگزاری این جشنواره، بیان داشت: این مسابقات می تواند در ایجاد روحیه شور و نشاط در جامعه موثر باشد و یأس و نا امیدی را از جوانان و خانواده هایشان دور سازد.
سالاری گفت: برگزاری این جشنواره می تواند زمینه را برای شناسایی ورزشکاران مستعد و شاخص فراهم کند و باعث رشد و ارتقای ورزش قهرمانی در این شهرستان شود.
فرمانده حوزه شهری امام رضا(ع)، جشنواره فرهنگی ورزشی با حضور ۱۲ تیم ورزشی از پایگاههای حوزه شهری امام رضا  در رشته فوتسال، اذان، قراعت قرآن به مدت ١٠ روز در دهه فجر  در سالن تربیت بدنی شهرستان برگزار شد.
محمد امین سالاری در ادامه افزود: ۱۲ تیم از پایگاههای مقاوت بسیج در این جشنواره با هم به رقابت پرداختند که سه تیم به عنوان تیم  برتر معرفی شدند تیم پایگاه بلال مسجد جامع مقام اول تیم پایگاه شهید دستغیب مقام دوم و تیم پایگاه امام حسن مجتبی مقام سوم را کسب کردندکه به این سه تیم در پایان جوایز نفیسی اهدا شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3005

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.