حاجی آباد- جشنواره فرهنگی  ورزشی فجر  که در غالب حلقه های صالحین پایگاههای مقاومت بسیج، با حضور معاون اجرایی  سپاه امام سجاد(ع) و مسئول حوزه نمایندگی ، فرمانده ناحیه سپاه حاجی آباد در سالن تربیت بدنی شهرستان حاجی آباد  برگزار شد. به گزارش پیارم، سرگرد سالاری در مراسم افتتاحیه جشنواره فرهنگی ورزشی اظهار داشت:این جشنواره ...

حاجی آباد- جشنواره فرهنگی  ورزشی فجر  که در غالب حلقه های صالحین پایگاههای مقاومت بسیج، با حضور معاون اجرایی  سپاه امام سجاد(ع) و مسئول حوزه نمایندگی ، فرمانده ناحیه سپاه حاجی آباد در سالن تربیت بدنی شهرستان حاجی آباد  برگزار شد.

به گزارش پیارم، سرگرد سالاری در مراسم افتتاحیه جشنواره فرهنگی ورزشی اظهار داشت:این جشنواره با همکاری حوزه شهری امام رضا (ع) در غالب حلقه های صالحین پایگاههای مقاومت بسیج، که در غالب  ۱۳ تیم فوتسال مسابقات ورزشی که جهت تقویت روحیه پهلوانی در بین بسیجیان صورت می پذیرد.
فرمانده ناحیه سپاه حاجی آباد در ا دامه افزود: مسابقات فرهنگی ازجمله اذان، قراعت قران، مقاله نویسی، بصیرت افزایی و شناخت شهدای شاخص ورزشکار کشور از جمله  برنامه های این جشنواره می باشد.
سالاری با بیان اینکه باید اهداف و آرمان‌های شهدا به نسل امروز انتقال داده شود افزود: اجرای برنامه‌های فرهنگی در این راستا می‌تواند جوانان را با آرمان‌ها و اهداف امام و انقلاب بیشتر آشنا کرده و آنان را موظف بر حفظ و انتقال این ارزش‌ها به نسل‌های آینده کند.
مکی آبادی معاون اجرایی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان ضمن تبریک به مناسبت ایام دهه مبارکه فجر، افزود :اگر امروز ما می توانیم تیم های ورزشی و حلقه های صالحین داشته باشیم به برکت خون شهدا و تدابیر حکیمانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی است. اگر در آن زمان جوانان ما پرچم بر دست گرفتند و با رژیم پهلوی جنگیدند امروز ما شاهد این عزیزان بسیجی هستیم که با حضور خود در حلقه های صالحین وتیم های ورزشی خاری شدند بر چشم دشمنان نظام اسلامی ایران، امروز دشمن در نظر دارد تا با اهداف پلید خود نسل امروز را از مسیر اصلی انقلاب دور سازد.
وی تأکید کرد: راه‌اندازی جنگ نرم، تهدید و تحریم از دسایس دشمنان محسوب می‌شود لذا باید آگاهی جوانان را نسبت به اقدامات شوم دشمنان بالا ببریم.
مکی آبادی با بیان اینکه اگر امروز کشور توانسته پله‌های ترقی و پیشرفت را طی کند مرهون خون هزاران شهیدی است که با نثار جان خود ریشه‌های این انقلاب را آبیاری کردند افزود: امروز نوبت ما است تا با پاسداری از آرمان‌های شهدا آنان را از خود راضی نگه داریم.
مکی آبادی  گفت: دشمنان از اینکه ایران به پیشرفت و توسعه برسد در هراس هستند لذا با سنگ‌اندازی‌های گوناگون می‌خواهند مانع از پیشرفت و توسعه کشور شوند.
وی افزود: اما ملت ایران هرگز دست از تلاش برنداشته و با کسب علم و دانش تاکنون توانسته پله‌های ترقی و پیشرفت را در کشور طی کند و خود را به مرحله‌ای از رشد برساند که می‌تواند با بسیاری از کشورهای پیشرفته رقابت کند و حرف اول را در جهان بزند.
وی افزود : به تناسب این دسیسه دشمنان ، باید برنامه ریزی ها به گونه ایی صورت پذیرد که دردهه فجر در جامعه ضمن معرفی ارزش ها و آرمان های بلند انقلاب و انتقال آن به نسل جوان ، فضای شادابی و نشاط حاکم باشد .
مکی آبادی  این جشنواره، از جشنواره فجر به عنوان یک جشنواره عظیم یاد کرد. وی ابراز امیدواری کرد ارمغان جشنواره فجر حاجی آباد برای شهرستان مایه سربلندی و پیروزی باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2943

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.