کتاب صوتی خاطرات حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناطق نوری که با صدای خود او در مرکز اسناد انقلاب اسلامی تولید شده است، در ایام دهه فجر از سوی پایگاه اینترنتی این موسسه منتشر می‌شود محمد‌مهدی رحیمی معاون فرهنگی انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی با اشاره به برنامه‌های این موسسه در ایام دهه فجر اظهار کرد: موسسه انتشارات ...

کتاب صوتی خاطرات حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناطق نوری که با صدای خود او در مرکز اسناد انقلاب اسلامی تولید شده است، در ایام دهه فجر از سوی پایگاه اینترنتی این موسسه منتشر می‌شود

محمد‌مهدی رحیمی معاون فرهنگی انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی با اشاره به برنامه‌های این موسسه در ایام دهه فجر اظهار کرد: موسسه انتشارات مرکز اسناد انقلاب، امسال بیش از ۱۰۰ نمایشگاه کتاب را در سراسر کشور برگزار خواهد کرد که بخش قابل توجهی از این نمایشگاه‌ها به درخواست ‌استانداری‌ها و فرمانداری‌های سراسر کشور برپا می‌شود. همچنین به دعوت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در مدارس کشور نیز نمایشگاه‌های کتاب متعددی از سوی این موسسه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه امسال نیز نمایشگاه و فروشگاهی از آثار موسسه برپا خواهد بود و در کنار آن مسابقات فرهنگی متنوعی نیز برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی موسسه انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی ادامه داد: از روز ۱۲ بهمن امسال یک سریال صوتی از طریق پایگاه اینترنتی موسسه پخش خواهد شد که بر مبنای خاطرات آقای سلیمانی از محافظان حلقه اول حضرت امام (ره) ساخته شده است. این اثر پیش از این به صورت مکتوب توسط موسسه منتشر شده است.

وی همچنین گفت: کتاب صوتی خاطرات حجت‌الاسلام ناطق‌ نوری با صدای خود او که دربرگیرنده فایل صوتی مصاحبه‌ای است که با وی برای تالیف و انتشار کتاب خاطرات او انجام شده است، در ایام دهه فجر امسال از طریق پایگاه اینترنتی موسسه به نشانی www.irdc.ir پخش خواهد شد.

رحیمی همچنین به تولید کتاب‌های الکترونیک قابل استفاده در تلفن‌های همراه اشاره کرد و گفت: همزمان با ایام دهه فجر امسال چند عنوان تازه از کتاب از تولیدات مکتوبمان در پایگاه اینترنتی موسسه قرار خواهد گرفت که همگی قابلیت دانلود شدن برای استفاده در تلفن همراه را دارا هستند.

وی در پایان از اجرای برخی برنامه‌های رادیویی و مستند‌های تلویزیونی از تولیدات این مرکز در شبکه‌های مختلف صدا و سیما در ایام دهه فجر خبر داد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2922

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.