وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص ادعای شکست مذاکرات ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی از سوی برخی از کشورها گفت: مذاکرات ایران و آژانس رو به جلو است و کسی نمی‌تواند از جانب خود سخنگو و متولی آژانس شود. به گزارش پیارم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت،علی اکبر صالحی وزیر امور ...

وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص ادعای شکست مذاکرات ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی از سوی برخی از کشورها گفت: مذاکرات ایران و آژانس رو به جلو است و کسی نمی‌تواند از جانب خود سخنگو و متولی آژانس شود.

خبرگزاری فارس: آمریکا به عنوان سخنگو و متولی آژانس انرژی اتمی اظهار نظر نکند

به گزارش پیارم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت،علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص ادعای شکست مذاکرات ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی از سوی برخی از کشورها خصوصا آمریکا گفت: مذاکرات ایران و آژانس رو به جلو است و اگر کسی در این خصوص قصد اظهارنظر دارد بهتر است از جانب خود سخن بگوید نه به عنوان متولی و سخنگویی آژانس.

وزیر امور خارجه تصریح کرد: نمی دانم آمریکا چه دخالتی در امور آژانس بین المللی انرژی اتمی دارد؟ ما در حال مذاکره و صحبت با آژانس هستیم، آمریکا که سخنگو و متولی آژانس نیست که بخواهد از سوی این نهاد بین المللی اظهارنظر کند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: آمریکا اگر قصد دارد اظهارنظری کند بهتر است از جانب خود سخن بگوید نه از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی.

وزیر امور خارجه تاکید کرد: بحث مذاکرات در مجموع مسائل حقوقی و پیچیده ای است که در حال پیشروی و رو به جلو است و باید با صبر و حوصله عمل کرد.

صالحی گفت: این جلسات اگر بنا به اظهار نظر برخی همچون آمریکا که مدعی شکست مذاکرات هستند شکست خورده بود ادامه پیدا نمی کرد در حالی که جلسات در حال برگزاری است و این خود نشان از حرکت رو به جلو مذاکرات دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2892

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.