حاجی آباد- نشست تربیتی بصیرتی هیات عاشقان مهدی موعود با حضور فرماندهان پایگاهها ومربیان وسرحلقه های عام شجره طیبه صالحین در شهرستان حاجی آباد برگزار شد.   به گزارش خبرنگار پیارم ؛ مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه  حاجی آباد ،طی بیاناتی به تطبیق ویژگی های مستکبران در قران وشیوه های این دشمنی در مواجهه ...

حاجی آباد- نشست تربیتی بصیرتی هیات عاشقان مهدی موعود با حضور فرماندهان پایگاهها ومربیان وسرحلقه های عام شجره طیبه صالحین در شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پیارم ؛ مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه  حاجی آباد ،طی بیاناتی به تطبیق ویژگی های مستکبران در قران وشیوه های این دشمنی در مواجهه با جمهوری اسلامی ایران پرداختند.
حجت الاسلام قنبری در ادامه افزودند:امروز مستکبران تمام تلاش خود را به کار می برند تا مردم ایران را به زانو در آورند ولی مردم ایران از آزمایشات سخت تر از این هم موفق بیرون آمده و تجربیات زیادی اندوخته اند و این تحریمها آخرین حربه دشمنان و مستکبرین بوده و مردم ما با یاری خدا از این مرحله نیز به سلامت عبور خواهندنمود.
ایشان در ادامه سه وظیفه مهم مربیان و سرحلقه های صالحین را بیان ماهیت واقعی استکبار، تقویت وحدت و همدلی بیشتر بین مردم و مسولین و تبعیت محض از سکاندار نظام جمهوری اسلامی برشمردند.
فرمانده ناحیه اباذر سالاری گفت:دشمن دنبال این است که در مناطقی از کشور که اهل سنت درآنجا هستند فاصله بین حکومت و بدنه مردمی اهل سنت ایجاد کند.که این نشست پیام وحدت بین شیعه و سنی برای دشمن دارد.و این حضورعلما و زن و مرد اهل سنت ما پیام برای دشمن دارد.و این حضورنشان میدهد که تیردشمن به سنگ حورده است.
وی افزود:امروزدشمن ماراتهدید میکند به جنگ نرم.وجنگ نرم میدانید که اقدامی غیرخشونت آمیزاست.یعنی همان اقدامات فرهنگی. به یک معنا باید گفت جنگ فکرواندیشه. که چکیده اش میشود جنگ فرهنگی.دشمن با جنگ نرم می خواهد دلبستگیهای مان به انقلاب اسلامی وکشوراسلامی رادرما کم کند.
وی در ادامه ، بسیج رویکردش این است که آحاد ملت مقاوم بشود وما بایدامروزفرزندان این ملت رادرمساجد جمع کنیم وحرف ازقرآن بزنیم.حرف ازپیامبر(ص)بزنیم.
سالاری، هدف از برگزاری این نشست را بصیرت‌افزایی و روشن‌گری عقیدتی و سیاسی بسیجیان شهرستان عنوان کرد و گفت: در راستای مقابله با مسایل ضد فرهنگی و دینی و اهمیت بیشتر به مسایل اعتقادی، این نشست برگزار می‌شود.
جانشین فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج سپاه  حاجی آباد مقابله جوانان با تهاجم فرهنگی رسانه‌های غربی را دیگر هدف این نشست دانست و تاکید کرد: جنگ نرم و تبلیغات سیاسی و ضد دینی گسترده دشمن در فضای سایبری از مسایل مهم جامعه است که باید جوانان به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند.
امیری با اشاره به اینکه امروز کشور در جنگ نرم است، عنوان کرد: با برگزاری چنین نشست‌هایی باید با حمله‌های فرهنگی دشمن در کشور مقابله کرد و دشمن را در این زمینه نیز ناکام گذاشت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2888

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.