سرمربی تیم والیبال متین ورامین با بیان اینکه تیمش از شانس‌های قهرمانی لیگ است، گفت: ولاسکو بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی بود که به خدمت گرفته شد. به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، مصطفی کارخانه امشب پس از برد سه بر صفر تیمش در مقابل آلومینیوم هرمزگان، ضمن تبریک به ...

سرمربی تیم والیبال متین ورامین با بیان اینکه تیمش از شانس‌های قهرمانی لیگ است، گفت: ولاسکو بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی بود که به خدمت گرفته شد.

خبرگزاری فارس: ولاسکو بهترین گزینه برای تیم ملی است/ متین از شانس‌های قهرمانی است

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، مصطفی کارخانه امشب پس از برد سه بر صفر تیمش در مقابل آلومینیوم هرمزگان، ضمن تبریک به تماشاگران حاضر در سالن افزود: این تبریک به دلیل این است که این شهر هم تیم خوبی دارد و هم تماشاگران فهمیی دارد که باید قدر آنها دانسته شود.

وی در پاسخ به سئوالی با بیان اینکه متین ورامین را جز شانس‌های قهرمانی می‌بیند اضافه کرد: رقابت‌های لیگ امسال بسیار به هم نزدیک است و هیچ تیمی حاشیه امن ندارد.

سرمربی تیم متین ورامین اضافه کرد: امروز می‌دانستیم که بازی سختی را در مقابل آلومینیوم داریم و به همین دلیل کم اشتباه بازی کردیم و بازی را با نتیجه خوبی بردیم.

وی افزود: در این بازی کمتر ریسک کردیم و به آلومینیوم مسلط شدیم.

کارخانه با بیان اینکه هدف‌گذاری این تیم در ابتدای فصل برای قرارگیری در جمع چهار تیم نخست جدول بوده است، اظهار داشت: با آمادگی ذهنی بالایی در مقابل آلومینیوم به زمین آمدیم اما نمی‌دانم چرا آلومینیومی که ساپیا را به زحمت انداخته بود و پیشگامان را شکست داده بود امروز اینگونه بود.

سرمربی سابق تیم‌های ملی در ادامه در پاسخ به سئوالی پیرامون پیوستن مجدد ولاسکو به تیم ملی ایران افزود: ولاسکو سرمربی بزرگی است و در حال حاضر وی بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی والیبال است که می‌تواند تاثیرات خوبی نیز داشته باشد.

متین ورامین با این پیروزی با کسب ۳۵ امتیاز در رده دوم جدول و در تعقیب پیکان ۳۶ امتیازی قرار گرفت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2812

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.