۲۱۹ نماینده مجلس در بیانیه‌ای تبعیت خود را از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری اعلام کردند. به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بیانیه ۲۱۹ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری امروز (یکشنبه) در صحن علنی مجلس قرائت شد که متن کامل این بیانیه ...

۲۱۹ نماینده مجلس در بیانیه‌ای تبعیت خود را از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری اعلام کردند.

خبرگزاری فارس: القاء آزاد نبودن انتخابات همنوایی با دشمنان ملت است/هشدار به خواص

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بیانیه ۲۱۹ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری امروز (یکشنبه) در صحن علنی مجلس قرائت شد که متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

رهبر معظم انقلاب هفته گذشته در سالروز یوم الله ۱۹ دی در دیدار با مردم شریف قم بار دیگر با بیانات بصیرت افزای خویش راهگشای امت اسلامی در برابر فتنه‌ها پیش روی شدند.

بیانات معظم له در تدوین کلید واژه فتنه جدید تحت عنوان انتخابات آزاد که توسط برخی شکست خوردگان داخلی همسو با دشمنان خارجی طرح می‌شود و همچنین توجه دادن امت اسلامی به احتمال برخی شیطنت‌ها از جمله حاشیه سازی‌های سیاسی، اقتصادی و یا امنیتی در آستانه انتخابات سال بعد نشان داد که رهبری فرزانه انقلاب همچون ناظری هوشمند، هوشیار و تیزبین مراقب حقوق ملت در برابر جهالت برخی عناصر داخلی و توطئه‌های دشمن است.

ملت ایران که در مقابله با فتنه ۸۸ با عمل به توصیه‌های امام امت از ولی فقیه خود پیروی نمودند و با حضور میلیونی در یوم الله ۲ دی طومار فتنه‌ای که با رمز تقلب کلید خورده بود را در هم پیچید، این بار نیز در برابر فتنه انتخابات آزاد و یا هر فتنه احتمالی سیاسی، اقتصادی و یا امنیتی دیگر در میدان بصیرت حاضر خواهد بود و هرگز نائب امام خود را تنها نخواهند گذاشت.

ما نمایندگان مردم در خانه ملت به همه آنهایی که خواسته یا ناخواسته در شیپور انتخابات آزاد می‌دمند، یادآور می‌شویم که تمام انتخابات جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و تدبیر ولی امر مسلمین و مردمی بودن مجری و ناظر انتخاباتی آزاد بوده و القاء‌ آزاد نبودن انتخابات در حقیقت همسویی و همنوایی با دشمنان ملت و رمز فتنه جدید است.

به همین جهت به تمام چهره‌ها، بلندگوهای داخلی که از لزوم انتخابات آزاد دم می‌زنند هشدار می‌دهیم که از عاقبت دیگر فتنه‌گران عبرت بگیرند که ملت شهید داده ایران اسلامی با هیچ احدی،‌عهد اخوت نبسته و همچنین به تمام احزاب، گروه‌ها و جریانات و شخصیت‌ها و خواص یادآور می‌شویم که در برابر این فتنه‌ها سکوت نکنند و از هم اکنون با حضور به هنگام و محکوم کردن خط فتنه جدید اجازه تجدید حیات را به فتنه‌گران ندهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2774

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.