سازمان بسیج مستضعفین با صدور بیانیه‌ای به مناسبت گرامیداشت قیام مردمی ۱۹دی ، بیانات روشنگرانه و حکیمانه ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای در جمع پر شور هزاران نفر از مردم قم پیرامون اوضاع کنونی کشور را میخی بر تابوت فتنه انگیزی‌ها توصیف کرد. به گزارش پیارم به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین، ...

سازمان بسیج مستضعفین با صدور بیانیه‌ای به مناسبت گرامیداشت قیام مردمی ۱۹دی ، بیانات روشنگرانه و حکیمانه ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای در جمع پر شور هزاران نفر از مردم قم پیرامون اوضاع کنونی کشور را میخی بر تابوت فتنه انگیزی‌ها توصیف کرد.

خبرگزاری فارس: بیانات امام خامنه‌ای فتنه جدید را در نطفه خفه کرد

به گزارش پیارم به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین، در این بیانیه با یادآوری پیامدهای مبارک و تعیین کننده قیام ۱۹ دی مردم قم که به حق به تعبیر رهبر معظم انقلاب جلوه هایی از تحقق وعده های صدق الهی است، آمده است: شجره طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدون شک در قلب عاشقان و دوستداران خود ریشه دوانده و تندبادهای سهمگین برخاسته از کینه بدخواهان هرگز یارای لرزه افکندن بر ریشه های سترگ آن را ندارد.

این بیانیه حماسه به یادماندنی مردم قهرمان قم در ۱۹ دی ۱۳۵۶ در حراست از کیان اسلام و مرجعیت و اعلام وفاداری به امام خمینی(ره) برگ زرینی در تاریخ مبارزه ملت ایران با طاغوت دانسته و تاکید کرده است: دشمنان انقلاب از همان آغاز نهضت امام، متوجه شدند پیشرفت های معنوی و مادی مردم ایران در سایه رهبری عالمان دینی رقم می خورد لذا با حملات همه جانبه کوشیدند تا پایگاه مردمی انقلاب و رهبری را تضعیف سازند.

این بیانیه در ادامه با انتقاد از مواضع برخی اشخاص و جریانهای سیاسی که به اشکال مختلف با طرح کلیدواژه هایی مانند « انتخابات آزاد » دانسته یا نادانسته در سلامت انتخابات تشکیک ایجاد می کنند، تاکید کرده است:

۱- القاء آزاد نبودن انتخابات در ایران بازی همیشگی رژیم های استکباری آمریکا و صهیونیستی بوده است و مردم ایران به قدر کافی با این بازی روانی و رسانه ای آشنایی دارند ، به ویژه پس از بیانات امروز رهبر معظم انقلاب هر کس بخواهد با کاربرد اغواگرانه واژه هایی مانند “انتخابات آزاد” چنین القاءکند، نزد ملت ایران بلندگوی رژیم های استکباری شناخته خواهد شد.

۲- هرگونه اقدامی برای تضعیف نهاد های قانونی مجری و ناظر انتخابات و تعلل در مسیر مراحل قانونی کار به شدت محکوم است، همه کارهای انتخابات باید برابر روال قانونی و در موعد مقرر دنبال شود.

۳- نظر شورای نگهبان در مورد صلاحیت کاندیدها برابر قانون اساسی فصل الخطاب است، عدم تمکین به آراء این نهاد قانونی، اخلال در مردم سالاری و اجحاف حقوق ملت ایران است و ملت به هیچکس اجازه نخواهد داد با دور زدن شورای نگهبان افراد فاقد صلاحیت را تحمیل نماید..

۴- موضوعات امنیت ملی و مسائل اقتصادی و معیشت مردم به هیچ وجه نمی باید وجه المصالحه رقابت های انتخاباتی و بازیچه تبلیغات انتخاباتی باشد.کاندیدها و هواداران آنها باید رعایت مصالح عمومی و منافع عامه را بنمایند و از دامن زدن به توقعات کاذب غیر قابل دسترس و شیوه های تبلیغی غیر مسئولانه برای فریب و جلب آراء پرهیز کنند.

۵- تبلیغات زودرس ،تعطیل شدن کارها در شرایط حساس سال تولید ملی و معطوف شدن اذهان عمومی از کار و تلاش به عرصه های سیاسی و رقابتی را به دنبال دارد و از همه کاندیدها انتظار می رود با خویشتن داری، از دامن زدن به مجادلات، به شدت پرهیز کنند و رقابت های مستقیم و غیر مستقیم را به وقت خود و ایام تبلیغات انتخاباتی واگذارند.

سازمان بسیج مستضعفین در پایان بیانیه خود با تاکید بر اطاعت همگان از رهبری و تعمیق باورهای دینی ، خصوصاٌ اصل مترقی ولایت فقیه به عنوان درسی که می بایست از ۱۹ دی گرفت، آورده است: بیانات امروز امام خامنه ای در جمع پرشور مردم قم فتنه جدید را در نطفه خفه کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2738

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.