یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه عارف مناسب‌ترین گزینه برای اصلاح‌طلبان است، تأکید کرد: اصلاح‌طلبان هنوز تحت یک جبهه واحد، متحد نشده‌ و سلایق متفاوتی دارند. نعیمه اشراقی نوه امام راحل و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به احتمال کاندیداتوری محمدرضا عارف و محمدعلی نجفی گفت: ضمن احترام ...

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه عارف مناسب‌ترین گزینه برای اصلاح‌طلبان است، تأکید کرد: اصلاح‌طلبان هنوز تحت یک جبهه واحد، متحد نشده‌ و سلایق متفاوتی دارند.

نعیمه اشراقی نوه امام راحل و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به احتمال کاندیداتوری محمدرضا عارف و محمدعلی نجفی گفت: ضمن احترام به شخصیت آقای نجفی، به نظر بنده “محمدرضا عارف” گزینه‌ مناسب‌تری برای اصلاح‌طلبان است.

وی با بیان اینکه عدم شرکت و یا سکوت در انتخابات۹۲ از جانب برخی از اصلاح طلبان به معنای تحریم انتخابات نیست، افزود: انتخابات مهمی پیش روی ماست؛ اما آیا خود آنها می‌خواهند که در انتخابات شرکت نکنند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین تأکید کرد که “اگر با نگاهی واقع گرایانه نظر بیندازیم بهتر است در این زمان اندکی که باقی است، اصلاح‌طلبان برای فراهم کردن فضایی که بتوانند در انتخابات کاندیدا داشته باشند، تلاش کنند تا اینکه عدم شرکت در انتخابات را مطرح کنند.

اشراقی در ادامه این مصاحبه با اشاره به خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر احتمال کاندیداتوری حجت‌الاسلام سید حسن خمینی نیز گفت: احتمال حضور سید حسن خمینی در انتخابات ۹۲ را رد نمی‌کنم.

وی در این باره خاطرنشان کرد: به نظر بنده، سید حسن خمینی بهترین گزینه برای شرایط ایران امروز است؛ پشتوانه قوی مردمی، سلامت شخصیتی و تفکر باز فراجناحی وی، ادله این نظرم است.

نوه امام راحل با بیان اینکه سید حسن تنها کسی است که می تواند دولت آشتی ملی تشکیل دهد، اضافه کرد: وی می‌تواند وسیله‌ای برای آشتی عده‌ای از مردم و برخی از جناح‌ها با نظام شود.

اشراقی ادامه داد: اصلاح‌طلبان گروه‌های سیاسی‌ای هستند که هنوز تحت یک جبهه واحد متحد نشده‌ و سلایق و نظرات متفاوتی دارند و در شرایطی که امروز در مصدر اجرایی سیستم نیستند، این پراکندگی آنها هم طبیعی است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پایان گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم ، تأکید کرد: اگر شرایط به گونه‌ای تغییر کند که اصلاح‌طلبان بتوانند با معرفی کاندیدای واحد و موجه، به طور آزادانه و نه از سر ناچاری در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده شرکت کنند، شانس زیادی خواهند داشت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2715

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.