بندرعباس- استاندار هرمزگان گفت: هیچ کدام از دستگاه های خدماتی حق قطع آب و برق مدارس بدهکار را ندارند.   به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈابراهیم عزیزیˈ روز چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش هرمزگان اظهار داشت: پیگیری مستمر شرکت های آب و برق استان برای ایجاد زیرساختهای لازم در مدارس باید طی مدت یک ...

بندرعباس- استاندار هرمزگان گفت: هیچ کدام از دستگاه های خدماتی حق قطع آب و برق مدارس بدهکار را ندارند.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈابراهیم عزیزیˈ روز چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش هرمزگان اظهار داشت: پیگیری مستمر شرکت های آب و برق استان برای ایجاد زیرساختهای لازم در مدارس باید طی مدت یک ماه آینده به نتیجه مطلوب و حائز اهمیتی برسد.

عزیزی خواستار تسریع در امر آبرسانی و انشعابات برق و گاز در مدارس استان شد و افزود:فرمانداران و روسای آموزش و پرورش شهرستانهای استان باید در مسیر اجرایی کردن مصوبه این نشست فعالیتهای خود را دو چندان کنند.

نماینده عالی دولت در هرمزگان با اشاره به وجود مدارس کپری در استان ، تصریح کرد: کوچ برخی خانوارهای روستایی در دو سال گذشته باعث پدید آمدن مدارس کپری شده که فرماندران هر شهرستان باید وضعیت آنها را مشخص کنند.

وی تاکید کرد: فرمانداران هر شهرستان باید با حضور میدانی در مناطق و نگاه عمیق به آموزش از همه ظرفیت ها برای برطرف سازی مشکلات مدارس استفاده کنند.

عزیزی با اشاره به اهمیت ایمن سازی مدارس، گفت: تعلل در کار و ایجاد حادثه در مدارس استان از هیچ مدیر شهرستانی پذیرفته نیست و باید از وقوع هر رویداد تلخی برای دانش آموزان استان پیشگیری کرد.

استاندار هرمزگان از مدیران استانی خواست در جهت هموار کردن مسیر تعلیم و تربیت کوشا بوده و آموزش و پرورش استان را درگیر مسائل حاشیه ای و پشتیبانی نکنند.

لازم به ذکر است، در این نشست فرمانداران و ائمه جمعه با ویدئو کنفرانس مشکلات آموزشی شهرستانها را مطرح کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2671

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.